Nový Čas informuje o útoku medveďa na turistickom chodníku na Kysuciach. Pri obci Povina zviera napadlo hasiča a spôsobilo mu poranenia.
Incident sa odohral dnes popoludní, keď prechádzal smerom na Ľadonhoru. Ako opísala starostka obce, o pol piatej dostala hovor od dobrovoľného hasiča, v ktorom jej priznal, že približne hodinu predtým ho napadla šelma.
„Má pohryzené vnútorné ľavé stehno, pravý bok má ublížený. Je vo veľkom šoku a zdesený, manželka ho odviezla do nemocnice v Žiline. Je doslova rozsypaný,“ opísala pre Nový Čas starostka Alena Dudeková.
Na miesto smeruje zásahový tím.
Odporúčané články
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože
Čo sa to deje na pumpách? Opýtali sme sa čerpacích staníc, či plánujú obmedziť predaj. Niekde sa to už deje













Nahlásiť chybu v článku