Foto: unsplash

Aj keď je to teraz veľmi trendy, oblečenie, v ktorom budete vyzerať ako vo vreci, vám veľmi nepomôže. Noste oblečenie, ktoré čo najviac vyhovuje vášmu telu, no nie tak, aby ste celkom stratili svoj tvar. Oversize kúsky môžete kombinovať s niečím priliehavejším, aby to vyzeralo dobre.

Pastelové farby

Pastelové farby vyvolávajú jemný a ženský vzhľad. No ak ich budete nosiť na každom kúsku vášho tela, budete vyzerať oveľa staršie, pretože vaša pokožka bude príliš bledá a vrásky oveľa výraznejšie.

Nesprávne zvolené topánky

Možno by vám to nikdy nenapadlo, ale aj nesprávne zvolená obuv vám môže pridať roky navyše. S pribúdajúcim vekom totižto množstvo žien uprednostňuje nízke topánky miesto opätkov. Hoci pohodlná obuv je super, môžete si byť istá, že je to presne ten krok k tomu, aby ste pôsobili staršie.

Zakrývanie krku

Hovorí sa, že starnutie vidieť najviac na krku. Ten sa potom ženy snažia zakryť mejkapom alebo rolákmi. Táto technika má však úplne opačný efekt, keďže sa upriami pozornosť práve na danú oblasť a už len preto budete pôsobiť staršie. Miesto toho radšej používajte rôzne doplnky, ako sú šatky či náhrdelníky.

Uložiť článok

Najnovšie články