Dominika sa však hneď obránila. „Ale ja si myslím, že mám aj právo…“ uviedla a poznamenala, že od roku 2018 neoddychovala. „Dala som Amaro Kamiben (názov skladby, pozn. red.) vo februári naposledy a potom som si povedala, že idem si robiť takú psychohygienu, lebo prešla som si minulý rok všetkým, aj album, aj vzťahy a tak ďalej,“ ozrejmila.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Následne si však sľúbila, že nový rok bude v tomto iný. „Tak som si povedala, že tento rok 2025 chcem od začiatku mať normálne voľno. Chcem mať psychohygienu. Prerobila som si štúdio, s malým som bola viac, venovala som sa iným aktivitám. Dokonca som režírovala videoklip. Aj som ho „stajlovala“, vyberala hercov, aj som robila choreografiu, aj som robila produkciu,“ vyšla s pravdou von Dominika, ktorá bola nedávno na dovolenke v Thajsku, kde si dokonca aj zaspievala.
Chystá niečo nové
Brunetka taktiež na seba „bonzla“, že je ako motorová myš. No nevládze a potrebuje nabrať sily, aj preto jej zjavne väčší oddych padol vhod. Aj keď viac relaxovala, nezaspala na vavrínoch. Pre fanúšikov totiž pripravuje nejakú novinku, ktorá by mohla súvisieť s tancom. Hoci neprezradila presne, o čo pôjde, niečo už naznačila. „A možno sa vrátim k tancu…“ uviedla tajomne. Dominika totiž mala kedysi tanečné štúdio, robila kempy a tábory a vraj sa k tomu možno vráti.
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor
Psychologička Zuzana o alkohole: Fero Joke verejne priznal chybu a bol to správny krok, riskoval svoju reputáciu
Do Bratislavy lietadlom, do Košíc zase vlakom. Za 1 deň som porovnala oba spôsoby cesty, určiť víťaza je náročné










Nahlásiť chybu v článku