Foto: Profimedia, Instagram (kristinakraj)

Aj kráľovná krásy môže mať komplexy.

Byť matkou je nádherné, no zároveň náročné. A hoci sa na sociálnych sieťach často prezentuje len tá „dokonalá“ verzia materstva, realita býva oveľa pestrejšia.

Ako prezradila pre magazín Eva, bývalá moderátorka, modelka a Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová prešla po pôrode náročným obdobím plným pochybností, hľadania seba a vyrovnávania sa s vlastnými komplexmi. Dnes otvorene hovorí o tom, čo jej pomohlo nájsť rovnováhu a čo by odkázala ostatným ženám.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Krajcirova (@kristinakraj)

Aj missky mávajú komplexy

Hoci sa môže zdať, že krásne ženy nemajú dôvod pochybovať o svojom vzhľade, opak je pravdou. Kristína Krajčírová priznáva, že aj medzi modelkami a víťazkami súťaží krásy nie je sebaláska samozrejmosťou. Z vlastnej skúsenosti vie, že práve na ženy v tejto brandži sa kladú extrémne nároky. „Ja si myslím, že práve modelky a missky mávajú zo svojho tela najväčšie komplexy. Očakáva sa totiž, že budú vždy dokonalé, krásne a štíhle. A udržať to je naozaj ťažké.“

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristina Krajcirova (@kristinakraj)

Sama čelila neistotám, ktoré sa týkali najmä tváre a postavy: „Taký môj najväčší komplex bol, že vždy, keď som pribrala, videla som to na tvári, takže som si ju stále kontrolovala. Ale mojimi komplexmi boli aj brucho a boky. Našťastie, verím, že to už mám za sebou,“ zdôverila sa Kristína.

Telo si zaslúži vďačnosť, nie výčitky

Uložiť článok

Najnovšie články