Foto: TV Markíza

Fanúšikovia opäť dostali príležitosť spýtať sa Julie na všetko, čo ich zaujíma o jej účinkovaní v Ruži a hneď sa začali pýtať na otázky, ktoré vŕtali v hlavách mnohých divákov. 

“Aký si mala vzťah s Frederikou?” stálo v jednej z otázok a Juliina odpoveď vás rozhodne prekvapí. 

“To čo poviem, asi veľa ľudí prekvapí, ale po tej našej stanovačke, keď sme boli späť v dodávke, tak sa, samozrejme, nenatáčalo, tak mi Frederika povedala niečo v tom zmysle slova, že na mňa na tej stanovačke úplne zmenila názor a že som celkom fajn baba a že mi trošku krivdila. Ja som absolútne nechápala a pozerala som na ňu takto… a povedali sme si, ako to povedala Jenni, že zakopeme vojnovú motyku,” smeje sa Julie.

“Ja som bola okej s tým hodiť všetko za hlavu, s tým, ako sa správali niektoré baby, s tým, čo všetko povedali Radkovi a podobne, a hovorila som si, že okej, môžeme začať odznova, nemám s tým problém. Poďme byť dospelé, urobiť krok vpred,” dodala potenciálna nevesta. 

Reprofoto: Instagram (julie__hojdyszova)

Zničila to hra

Toto ich nové priateľstvo s Fergie sa však dlho neohrialo a vydržalo im presne jednu epizódu. “No a potom prišla kartičková hra. Ja som niečo povedala a už okamžite bola zle, už sme sa zase dostali do toho stavu, kde to bolo predtým. Už sa to nedalo vykomunikovať, aj keď som chcela,” priznala Julie.

Počas kartičkovej hry sa dievčatá dozvedeli o tom, čo o nich ostatné súťažiace povedali za chrbtom. Stanka napríklad povedala o Jennifer, že prišla len vyhrať, Julie zas nazvala Stanku nudnou sochou a potom to prišlo – “Frederika používa tie najlacnejšie ženské zbrane. To je jediná jej osobnosť. Bez nohavičiek, tam ide len o jedno. Call girl.” Frederike po týchto Julliiných slovách o tom, aká je lacná žena, rýchlo zmizol úsmev z tváre a s ním sa očividne zavŕšilo aj ich priateľstvo, ktoré skončilo skôr, než vôbec naplno začalo.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Uložiť článok

Najnovšie články