Polícia v Košiciach mala v rukách nezvyčajný incident. Ľudia privolali mužov zákona na muža, ktorý stál na zastávke s granátom v ruke. Ukázalo sa, že to nebola len replika.
Ako informuje Korzár, polícia zasahovala na košickom sídlisku Luník IX. Prijala hlásenie, že na zastávke na Krčméryho ulici stojí muž s granátom v ruke. Neskôr sa presunul medzi bytovky. Nešlo pritom o repliku, ale o skutočný granát, ktorý mohol ohroziť stovky ľudí. Na miesto boli vyslaní aj pyrotechnici. Muž sa ku granátu dostal údajne tak, že mu ho dal niekto pri vypratávaní bytu spolu s inými vecami.
Policajný vyšetrovateľ už začal trestné stíhanie pre trestný čin nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami. Granát bol zaistený a odoslaný na expertízu.
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa












Nahlásiť chybu v článku