Premiéra seriálovej minisérie Baby Reindeer na motívy skutočného života komika Richarda Gadda prekonala všetky očakávania. V tohtomesačnom filmovom a seriálovom svete sa od jej vypustenia prakticky nerozpráva o ničom inom. Samozrejme, surové zábery týrania Gadda jeho stalkerkou a mužom, ktorý ho mal niekoľkokrát zneužiť, nenechali nikoho chladným. Čoskoro sa preto aj napriek želaniu tvorcu a právnikov rozbehlo stopovanie fanúšikov, ktorí sa snažili dopátrať k tomu, kto sú skutočná Martha a Darrien. Túto správu priniesol portál The Tab.
Miniséria vyšla na Netflixe minulý mesiac, pričom mala byť veľmi silne ovplyvnená skutočnými udalosťami zo života komika. Samotný Richard Gadd fanúšikov prosil o to, aby sa nesnažili vystopovať skutočné postavy z jeho života. Jeho prosby boli ale márne – za krátky čas fanúšikovia narazili na ženu (jej identitu nebudeme prezrádzať), o ktorej sú presvedčení, že je skutočnou Marthou.
„Som veľmi atraktívna,“ sťažuje sa žena na výber herečky
Táto osoba nedávno poskytla rozhovor pre The Scottish Sun, v ktorom oznámila, že má v pláne Netflix zažalovať a „nakopať ich do zadku“. Nakoľko je podľa vlastných slov „absolventka práva v Aberdeen a právnička v Londýne“, v súdnom konaní chce tiež vystúpiť ako vlastná obhajoba.

Hlavný problém má s tým, ako bola Martha v seriáli vykreslená. „Je tu jedna tučná herečka, ktorá má byť mnou. Všetko som vždy zvládla sama, som vysoko kompetentná právnička. Som brutálne dobrá. V škole som bola vždy vo všetkom najlepšia. Ľudia o mne pravdepodobne tvrdia, že som masový vrah. Toto nemôže pokračovať. Nakopem ich do zadku.“
Od vypustenia seriálu má podľa vlastných slov zo života peklo – prichádzajú jej urážlivé správy plné vyhrážok, ktoré od zverejnenia seriálu aktívne zverejňuje na svojom profile na facebooku.
„Som veľmi atraktívna. On nie je Brad Pitt,“ hovorí o Gaddovi a dodáva, že sa stala obeťou tejto situácie.
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože
Nikola a Hana dali výpoveď v práci a odišli na Zanzibar: Ľudia tu zarábajú 171 eur mesačne, dostávame ponuky na vydaj
Slovenku si mal Epstein kúpiť ako otrokyňu na sex, keď mala len 15 rokov: Neskôr mu mala pomáhať, oficiálne je nezvestná
Bitka, ktorá rozhodla o 2. svetovej vojne: V Stalingrade stratili obe strany milión vojakov, pre nacistov to bol ale koniec
Doktorka farmácie: Infúzie vitamínu C sú pre zdravých ľudí zbytočné a môžu byť rizikové. Prevetrajú tiež peňaženky
Zvládne byť prorokom každý? Naša redakcia predpovedala 46 vecí na rok 2025, vyše 44 % z toho správne
Matka 10 detí 25 rokov držala v zajatí dievča. Boli sme v reštaurácii z novej epizódy Na nože, zostali sme nespokojní
O obľúbenom animáku Tom & Jerry sa šíri konšpirácia, ktorú ste možno počuli aj vy. Pravda je však inde
Navštívili sme nádherné miesto na Slovensku, zamilovali sme si ho. Je zaradené medzi „Sedem divov Turca“









Nahlásiť chybu v článku