Legendárny animovaný seriál Simpsonovci už stanovil niekoľko rekordov. Tým najdôležitejším je míľnik v podobe najdlhšie vysielaného animovaného seriálu v dejinách televízneho vysielania. A zdá sa, že v dohľadnej dobe ho v počte odvysielaných epizód len tak ľahko žiadny iný seriál neprekoná.
Už-už sa začalo hovoriť o tom, že by kultový seriál Simpsonovci (The Simpsons) mohol skončiť. Aktuálne vysielanú rekordnú 32. sériu však doplnia ďalšie dve, čiže dobrodružstvá žltej rodinky zo Springfieldu sa dožijú ďalších, minimálne 4 desiatok nových epizód. Tvorcovia o obnovení kultového animáku informovali na sociálnych sieťach.
V súvislosti s obnovením na 33. a 34. sériu Simpsonovocv sa vyjadril tvorca toho celého, Matt Groening, ktorý prezradil, že pre fanúšikov je prichystaných v nových častiach viacero prekvapení.
„Všetci v Simpsonovcoch sú nadšený z ďalšieho obnovenia a pri tejto príležitosti plánujeme viacero veľkých prekvapení. Homer príde o vlasy, Milhouse začne nosiť kontaktné šošovky a Bart oslávi svoje 10. narodeniny už 33-krát,“ citoval Groeninga portál Coming Soon.
Simpsonovci patria k najdlhšie vysielaným prime-time programom v histórii televízie, zároveň držia rekord ako najdlhšie vysielaný animovaný seriál v dejinách. Seriál sa s úspechom vysiela aj u nás, v USA je jeho vysielacím domov stanica FOX.
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec
Našli ho mŕtveho v hotelovej vani, stal sa tak členom „Klubu27“: Smrť Jima Morrisona je dodnes veľkou záhadou
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom









Nahlásiť chybu v článku