Nehoda v obci Boleráz v okrese Trnava si vyžiadala jednu obeť. Vodič motocykla zahynul po zrážke s autom. Informovala o tom trnavská krajská polícia na sociálnej sieti s tým, že miestnu komunikáciu uzavreli.
„Trnavskí dopravní policajti sú na mieste vážnej dopravnej nehody osobného auta a motocykla v obci Boleráz. Podľa prvotných informácií mala 41-ročná vodička vozidla odbočovať vľavo na vedľajšiu cestu. Motocyklista, ktorý v tom čase išiel po hlavnej ceste oproti nej, už nestihol zareagovať a došlo k ich zrážke,“ priblížila.
Nehoda sa v súčasnosti vyšetruje. „Policajti podrobili vodičku dychovej skúške, ktorá prítomnosť alkoholu nepotvrdila,“ doplnila polícia. Apelovala na vodičov, aby sledovali situáciu na ceste a jazdili mimoriadne opatrne.
Sledoval, ako zošívajú dvoch rómskych chlapcov na dvojčatá, pichal injekcie do očí: Anjel smrti nebol potrestaný
Našli sme lacné Chorvátsko, pivo si dáte za 67 centov. Boli sme v reštaurácii z Na nože u Novákovho kamaráta
Spali sme v útulni v Tatrách: Za 10 € sme sa uložili na spoločných matracoch a chodili na latrínu. Je to skvelý zážitok
7-ročný vážil 102 kíl: Stal sa najtučnejším dieťaťom na svete, jeho mamu vinili, že mu dáva steroidy. Skončil tragicky
Našli sme lacné Chorvátsko, pivo si dáte za 67 centov: Dovolenka pri Jadranskom mori vás nemusí stáť majland












Nahlásiť chybu v článku