Pri tomto filme budete zaručene plakať od smiechu. Slovenskú komédiu, ktorá pobláznila divákov svojím trefným humorom, si už dnes budete môcť pozrieť aj vy z pohodlia vašej obývačky.
Tento hit z leta 2024 si doteraz mohli pozrieť len predplatitelia streamovacej platformy Voyo, teraz však prichádza už aj na Markízu.
Režisér Lukáš Zednikovič a scenáristka Michaela Zakuťanská vytvorili film, ktorý s humorom a ľahkosťou rozpráva o veciach, ktoré sa týkajú každého z nás — láske, priateľstve a rodine.
Hlavné postavy, kamarátky Veronika (Jana Kovalčiková) a Klára (Anna Jakab Rakovská), sa počas návratu domov zamotajú do víru udalostí, ktoré ich postavia pred dôležité životné rozhodnutia. Počas troch svadieb a jedného pohrebu sa zdanlivo obyčajný víkend zmení na kľúčový moment ich životov.
Kinový trhák
Snímka Kavej bola v slovenských kinách absolútnym hitom. Zarobila 2,9 milióna a pozrelo si ju takmer 290-tisíc ľudí. Diváci ocenili nielen výborné herecké výkony, ale aj originálny scenár, svieži humor a cit pre životné paradoxy.
Ak hľadáte niečo, čo vás poriadne rozosmeje, pozrite si Kavej už dnes o 20:30 na Markíze.
Nahlásiť chybu v článku