Vodiča chcela pre objasnenie priestupku počas sobotňajšej (11. 2.) jazdy zastaviť polícia. Na výzvy nereagoval, hliadke ušiel.
TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Silvia Šimková s tým, že vodič šoféroval aj napriek právoplatnému zákazu.

Vodič policajtom ušiel cez pole
„Vodič s vozidlom jazdil v smere od výjazdu Senec na Trnavu, zišiel z diaľnice D1 na diaľnicu R1 smer Trnava. Následne prešiel v meste ulicami Nitrianská, Tamaškovičova, Zelenečská, gen. Goliana, Nerudová a Bratislavská. Ďalej vodič s vozidlom pokračoval na obec Cífer smer Báhoň. S vozidlom zastavil až na poli medzi obcami Báhoň a Vištuk, kde z neho vyskočil a dal sa na útek,“ priblížila.
V súvislosti s vyšetrovaním prečinu marenia výkonu úradného rozhodnutia žiada polícia o pomoc verejnosť. Vyzvala ľudí, ktorí majú udalosť zdokumentovanú na kamerovom zázname z vozidla, aby ju kontaktovali na čísle 158, prípadne na profile na sociálnej sieti.
Odborníčka na závislosti Bára: Ak si človek nechce pomôcť sám, neprinútite ho. Suchý február môže byť začiatok
Milovníčka dinosaurov Monika: Jurský park je fikcia plná mutantov. Ak by prežili, my by sme tu neboli
Nikola a Hana dali výpoveď a odišli na Zanzibar. V podniku z novej časti Na nože sme sa najedli až na druhý pokus
Najobávanejšia žena histórie: Kráľovnej Boudici sa báli aj Rimania, jej besné plienenie prirovnávajú ku skaze Pompejí
Žena napísala odkaz a pred rokmi sa vyparila: Má zvláštnu poruchu pamäti, rodina po nej pátrala už dvakrát
Slovákov straší fenomén pracujúcej chudoby. Nemecké platy podľa analytika môžeme mať, zmeniť sa musí zásadná vec
Nastúpili do lietadla, po chvíli boli mŕtvi. Letecká katastrofa tímu Manchester United patrí medzi najhoršie v histórii
Mladík spadol do 45 cm škáry za chladničky v obchode a našli ho po 10 rokoch. Kým jeho telo hnilo, ľudia tam nakupovali
Poslanec Bartek exkluzívne pre interez: Františkovi Mikloškovi sa neospravedlním, nepovedal som nič vulgárne
Obed nás vyšiel na 42 eur, najedli sme sa až na druhý pokus. Boli sme v podniku z novej časti Na nože








Nahlásiť chybu v článku