Kapelu Berlin Manson pred koncertom napadla skupina agresívnych útočníkov, keď chceli vyvesiť dúhovú vlajku. Jeden z členov kapely skončil so zlomenou sánkou v nemocnici.
Z ublíženia na zdraví a výtržníctva počas víkendového koncertu v klube v meste Skalica obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) jednu osobu. Informovalo o tom Prezídium Policajného zboru na sociálnej sieti. Trestnej činnosti sa mal obvinený dopustiť z osobitného motívu voči LGBTQ+ komunite počas koncertu v skalickom klube. Práve osobitný motív bol dôvod, prečo vec prevzala Národná kriminálna agentúra.
Policajný zbor deklaroval nulovú toleranciu
Aktuálne v prípade prebiehajú procesné úkony podľa Trestného poriadku. Viac informácií v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Policajný zbor verejne deklaroval nulovú toleranciu akejkoľvek neznášanlivosti a podľa toho bude postupovať aj v ďalších prípadoch. Ako informuje web TV Noviny, incident sa mal odohrať pred koncertom v hudobnom klube Orlovňa.
V čase, keď sa na pódiu pripravovala na vystúpenie skupina Berlin Manson, zaútočil na hudobníkov agresívny návštevník. Jeden z napadnutých opísal, že počas príprav na koncert lepili na stôl dúhovú vlajku. „V podstate okamžite na nás letela fľašková plzeň,“ povedal. Následne prišlo k slovnej výmene, ktorá vyvrcholila fyzickým útokom. „Mne našťastie vytrhli len z ucha náušnicu, ale Adamovi, bohužiaľ, zlomili sánku,“ doplnil.
Beáta Jurík z PS: Fico poslal Putinovi vianočný darček. V stanovisku Slovenska chýba zmienka o územnej celistvosti Ukrajiny
Navštívili sme tradičné dedinské vianočné trhy aj so zabíjačkou. Stretli sme známych z detstva a ochutnali špeciality
Analytička Lauková o energopomoci: Dostane ju človek, ktorému zvýšili plat, dôchodcovia môžu mať problém
Miška a Denis zo Sexuálnej výchovy: Klitoris je oveľa väčší, ako si ľudia myslia. Toto urobte po každom pohlavnom styku
Ešte ho ani neotvorili, už nahnevali vodičov: Za tunelom Višňové nastáva zmena, mnohí vodiči majú hlavu v smútku
Bola vysušená 5 rokov doma v garáži a jej rodina si to nevšimla: Záhada úmrtia mladej ženy vám nedá spávať
Už malý detail vie ušetriť desiatky eur, takto si nastavte radiátory. Odborníci upozorňujú, čo je doma najväčší problém
Patrí medzi najlacnejšie lyžiarske strediská v Európe: Najete sa tu už od 5,5 eura, cena skipasu vás prekvapí
S analytikom Potočárom sme sa rozprávali o energopomoci. Boli sme na magických trhoch, očarili nás ponukou aj cenami
Doktorka Jana Boboková o zomieraní: Život nie je nutné za každú cenu umelo predlžovať. Musíme akceptovať, že bude koniec








Nahlásiť chybu v článku