Tím redaktorov Markízy opúšťa ďalšia známa tvár. Adel Ghanam na sociálnej sieti uviedol, že odchádza po mimoriadne napätom roku.
„Zbohom Markíza. Ďakujem najúžasnejšiemu tímu ľudí s akými som mal česť kedy pracovať. Je čas ísť ďalej. Redakcii Televíznych novín držím palce a verím, že budú ďalej bojovať za kvalitnú žurnalistiku,“ napísal Ghanam na Instagrame.
Tiež pripomenul, že ako redakcia čelili tlakom, o ktorých už „bolo napísané všetko“. Podľa redaktora to už predtým zhrnul Michal Kovačič v „70 sekundách“. Skonštatoval, že nateraz to vyzerá, že uspeli vďaka odvahe redakcie, ktorá sa zomkla. „Odoláva napriek spochybňovaniu politických tém a útokom politikov“.
Zobraziť tento príspevok na Instagrame
Napriek tomu sa však rozhodol z televízie odísť. „Toto rozhodnutie sa vo mne rodilo niekoľko mesiacov. Po udalostiach z posledného roka som si uvedomil, že sa so značkou Markíza už nedokážem z osobných dôvodov stotožniť,“ napísal Ghanam.
Poslednú reportáž Ghanama odvysiela Markíza v sobotu. Dodal, že z médií neodchádza.
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa
Surový burger nám takmer utiekol z taniera, no prišlo aj milé prekvapenie. Boli sme v pizzerii Família z novej časti Na nože











Nahlásiť chybu v článku