Konflikt v jednom z podnikov v Liptovskom Mikuláši sa skončil smrťou 24-ročného muža. Nožom ho v nedeľu v skorých ranných hodinách pobodal 17-ročný mladík z Portugalska. TASR o tom informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.
„Po vzájomnom konflikte mladík z Portugalska nožom pobodal poškodeného, ktorému zasadil najmenej päť rán nožom. Spôsobil mu zranenia, ktorým pri prevoze do nemocnice podľahol,“ uviedla Šefčíková s tým, že podozrivého zadržali a eskortovali na útvar.
Polícia začala trestné stíhanie
Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline začal v súvislosti s násilným skutkom trestné stíhanie pre zločin vraždy. „V súčasnosti vykonávame prvotné procesné úkony. Bližšie informácie poskytneme, až keď to situácia dovolí,“ uzavrela policajná hovorkyňa.
Matúš chodí všade pešo: V tejto európskej krajine sme sa báli. Chodník na Novom Zélande začína dezinfekčnou stanicou
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Stavať ho začali ešte za Mečiara: Pri tuneli Višňové sa vystriedalo 12 ministrov, skoro po 30 rokoch ho otvárajú
Zažili sme unikát, aký inde na Slovensku nenájdete: V decembri sme sa ocitli v srdci džungle, zaplatíte 8 eur
Bola vysušená doma v garáži a jej rodina si to nevšimla. Analytička povedala, kto môže mať problém s energopomocou
Nielen Culkinovi zo slávy preplo: Jeho filmový brat pýtal za podpis peniaze, svoju partnerku takmer uškrtil
Okamžite si ich bežte pozrieť: Našli sme 10 najlepších filmov roku 2025, mnohé z nich vám úplne ušli
Tento vianočný darček stíhate aj na poslednú chvíľu: Buďme solidárni, niekomu to môže zachrániť život
Šialený Hitlerov megavlak: 5-hviezdičkový hotel na koľajniciach mal byť budúcnosťou dopravy, postaviť ho nebolo možné
Milan Bez Mapy po kauze s Nickom Papcunom: Svojich sledovateľov a ich peniaze si vážim. Vieme, ako sa to nestane vám








Nahlásiť chybu v článku