Spoločnosť Tesco sťahuje z predaja výrobok, ktorý obsahuje nebezpečný alergén. O problémovom produkte informujú TVNoviny a spoločnosť Müller na svojej webstránke.
Výrobok môžete vrátiť
Ide o výrobok Müller Vegan Mousse čokoláda na kokosovom základe (2 x 70 g), ktorý predstavuje nebezpečenstvo najmä pre alergikov. „Kvôli technickej chybe pri výrobe sa do výrobku dostala mliečna bielkovina, ktorá nebola súčasťou receptúry. To môže viesť k možným alergickým reakciám u ľudí, ktorí trpia alergiou na mliečnu bielkovinu,“ uviedol výrobca.

Na druhej strane dodáva, že pre ľudí bez alergie je tento produkt vhodný na konzumáciu bez obmedzenia. Chyba sa však týka len balení s dátumom minimálnej trvanlivosti do 13. mája 2023, respektíve 27. mája 2023. Výrobky s inými dátumami na etikete by nemali byť dotknuté.
„Žiadame alergikov, aby sa zdržali konzumácie vyššie uvedených výrobkov s uvedeným dátumom spotreby a aby príslušné výrobky vrátili na predajné miesto. Tam vám bude vrátená čiastka za výrobok, a to aj bez predloženia účtenky,“ dodala spoločnosť Müller a zákazníkom sa zároveň ospravedlňuje.
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor
Psychologička Zuzana o alkohole: Fero Joke verejne priznal chybu a bol to správny krok, riskoval svoju reputáciu
Do Bratislavy lietadlom, do Košíc zase vlakom. Za 1 deň som porovnala oba spôsoby cesty, určiť víťaza je náročné
Nikola žije v Španielsku: Väčšina ľudí tu zarába okolo 1 300 € mesačne. Prenájom jednoizbového bytu v Madride stojí 1 000 €
Magické trhy blízko Slovenska nás očarili ponukou aj cenami. Klobása je o polovicu lacnejšia ako v Bratislave










Nahlásiť chybu v článku