V manažmente STVR príde od 14. apríla k personálnym zmenám, televíziu bude viesť Martina Flašíková, rozhlas Vincent Štofaník. Informovalo o tom vedenie STVR.
Súčasný poverený riaditeľ STVR Igor Slanina v prípade novej šéfky televízneho vysielania zvýraznil jej vyše 25-ročné skúsenosti z audiovizuálneho prostredia, poukázal i na to, že Flašíková viac ako šesť rokov pracovala v Slovenskej televízii, pričom sa podieľala na talentových šou, hraných seriáloch, filmoch a zábavných formátoch.
Vedenie rozhlasu bude doplnené
„Príchod pani Flašíkovej do STVR vnímam ako príležitosť na ďalší rozvoj verejnoprávneho média a možnosť ešte viac zatraktívniť programovú ponuku pre našich divákov,“ povedal poverený generálny riaditeľ STVR Slanina.
Flašíková nahradí na poste Štofaníka, ktorý prevezme riadenie Slovenského rozhlasu (SRo). „Som rád, že Vincent Štofaník prijal moju ponuku a bude aj naďalej súčasťou verejnoprávneho média,“ uviedol Slanina. Pripomenul, že Štofaník má práve s rozhlasovým prostredím bohaté skúsenosti vrátane vyše desaťročného pôsobenia v štruktúrach SRo.
Slanina zároveň upozornil, že Slovenský rozhlas bude mať po tejto zmene doplnené vedenie. Od vzniku STVR bol jeho vedením poverený súčasný intendant Rádia Slovensko Roman Bomboš, ktorý naďalej ostáva na pozícii intendanta.
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Stavať ho začali ešte za Mečiara: Pri tuneli Višňové sa vystriedalo 12 ministrov, skoro po 30 rokoch ho otvárajú
Zažili sme unikát, aký inde na Slovensku nenájdete: V decembri sme sa ocitli v srdci džungle, zaplatíte 8 eur
Bola vysušená doma v garáži a jej rodina si to nevšimla. Analytička povedala, kto môže mať problém s energopomocou
Nielen Culkinovi zo slávy preplo: Jeho filmový brat pýtal za podpis peniaze, svoju partnerku takmer uškrtil
Okamžite si ich bežte pozrieť: Našli sme 10 najlepších filmov roku 2025, mnohé z nich vám úplne ušli
Tento vianočný darček stíhate aj na poslednú chvíľu: Buďme solidárni, niekomu to môže zachrániť život
Šialený Hitlerov megavlak: 5-hviezdičkový hotel na koľajniciach mal byť budúcnosťou dopravy, postaviť ho nebolo možné
Milan Bez Mapy po kauze s Nickom Papcunom: Svojich sledovateľov a ich peniaze si vážim. Vieme, ako sa to nestane vám
Nastúpila do autobusu a zmenila tým históriu. Rosa neuvoľnila sedadlo belochovi a stala sa symbolom boja proti rasizmu








Nahlásiť chybu v článku