Prezident SR Peter Pellegrini prediskutoval vo štvrtok ráno s predsedom vlády Robertom Ficom (Smer-SD) a predsedom parlamentu Richardom Rašim (Hlas-SD) otázky domácej aj zahraničnej politiky. Avizoval aj okrúhly stôl predsedov parlamentných strán k otázke navyšovania výdavkov na bezpečnosť a obranu. TASR o tom informoval odbor komunikácie Kancelárie prezidenta (KP) SR.
„Hlava štátu zvolá na budúci týždeň okrúhly stôl predsedov parlamentných politických strán k aktuálnej otázke navyšovania výdavkov na bezpečnosť a obranu pred júnovým samitom NATO v Haagu,“ priblížili z odboru komunikácie.
Na tejto iniciatíve sa zhodli všetci traja najvyšší ústavní predstavitelia. Pellegrini, Fico a Raši zároveň skoordinovali svoje plánované aktivity na najbližšie týždne.
Mužom pchal do konečníka tyč, aby vyvrcholili: Lekár röntgenovým žiarením spôsoboval hnisavé vredy aj smrť
Prirovnávajú ho k Schindlerovi: Prekabátil nacistov a zachránil desaťtisíce Židov pred plynovou komorou
Najhorší deň v histórii letectva: Smrť až 583 ľudí zapríčinila séria náhod a jedného veľmi zlého rozhodnutia
Kristína a Juraj žijú na Islande, život je tu podľa nich drahý. Boli sme v Pivárni u Kultána z novej časti Na nože
Politológ Duleba v 1 na 1: Dramatické ruské ovplyvňovanie volieb, ktoré vidíme v Maďarsku, očakávame aj na Slovensku
Prepáčte, nevedeli sme, že je „neviditeľné“. Ako Srbi zostrelili americké lietadlo F-117 so stealth technológiou
Už o pár dní si skontrolujte schránku, príde vám šek. Pravidlá pri energopomoci sa zmenia, pozrite si prehľad











Nahlásiť chybu v článku