Po mladom dievčati pátra aj polícia. Iba 16-ročné dievča je vysoké 170 centimetrov, je štíhlej postavy, má približne 53 kilogramov a hnedé vlasy a oči. Na rukách má jazvy po sebapoškodzovaní.
Ak ju uvidíte, volajte 158
Soňa má tiež obviazané pravé stehno obväzom a so sebou má horský bicykel bielej farby bez blatníkov a bez stojana. Naposledy mala tričko čiernej farby a okolo seba obviazanú pánsku bundu s dlhým rukávom modrej farby.

Ak nezvestnú náhodou uvidíte, tak ihneď kontaktujte políciu na čísle 158. Taktiež potom aj záchranný systém Slovensko – Pátranie po osobách, ktorý správu zverejnili na sociálnej sieti.
Odporúčané články
Trump v Iráne otvoril Pandorinu skrinku: Z Kuby chce mať možno ďalší prímorský rezort, hovorí expert Ondrášik
Zúfalí ľudia kričali, chorý pilot sa zamkol v kokpite. Lietadlo v rýchlosti 700 km/h namieril do Álp, zavraždil 149 ľudí
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik














Nahlásiť chybu v článku