Polícia stále pátra po 26-ročnom Jozefovi Komadovi z Veľkého Rovného v okrese Bytča, o ktorom sme vás informovali už včera. Ten odišiel z miesta trvalého bydliska v piatok (15. 12.) okolo 13.00 h na osobnom aute Škoda na stretnutie do Žiliny a záhadne zmizol.
Zo stretnutia mal odísť v sobotu (16. 12.) okolo 4.00 h na doposiaľ neznáme miesto a od tej doby nepodal o sebe žiadne informácie. „Jeho auto našli v pondelok (18. 12.) v Kotešovej, v okrese Bytča, v Hričovskom kanáli. Po lokalizácii vozidla potápačmi pohotovostného policajného útvaru KR PZ v Žiline bolo vytiahnuté z kanála. Vo vozidle sa nenachádzala žiadna osoba,“ uviedla polícia.
V prípade sa objavili dve ženy
Dnes sa však o prípade objavili nové informácie, ktoré priniesol Nový čas. V aute, ktoré našli policajti, bola údajne vyradená rýchlosť a samotný Jozef nemal šoférovať. Auto riadila jeho kamarátka zo Žiliny a spolu mali ísť za inou kamarátkou do Štiavnika.
Vyradená rýchlosť indikuje, že auto mohlo byť úmyselne dotlačené do rybníka. Ani jedno z dverí auta navyše nebolo otvorené. Nezvestný Komada je 175 centimetrov vysoký, zavalitej postavy. Má nakrátko ostrihané vlasy, upravenú bradu a dioptrické okuliare s čiernym rámom. Oblečenú mal mikinu modro-žlto-bielej farby, tmavomodré nohavice, biele botasky a čiernu bundu s kapucňou s reflexnými prvkami.
Kristína a Juraj žijú na Islande: Život je tu drahý, ale jeho kvalita je vysoká. Miestnym chýba spontánnosť
Najzábavnejšia loď sveta má na streche motokárovú dráhu. Plavba pritom vyjde len na pár stoviek, má to háčik
Z nového seriálu diváci šalejú, láme rekordy sledovanosti: Ľudia ho nevedia vynachváliť, aj keď končí tragédiou
Báli sa, že sa rozbijú na črepy a zomrú. Princezná si myslela, že zhltla klavír, kráľ zas veril, že má orgány zo skla
Michal Havran v 1 na 1: Ak Orbán prehrá, Fico skončil. Prvé kolo slovenských volieb sa odohrá v Maďarsku
Už sa to začalo, pocítime to všetci: Analytik Potočár vysvetli, čo by sa stalo, ak by zajtra začala prúdiť ruská ropa












Nahlásiť chybu v článku