Chalanov z Adventure Hunters už určite dôverne poznáte. Každý týždeň vám ukazujú zaujímavé miesta Slovenska, ktoré za to stoja. Pred necelým rokom sa rozhodli, že sa iba za rožky dostanú do Estónska, čo sa im aj skoro podarilo. Prešli takto 1000 kilometrov a dokázali, že na cestovanie nepotrebujete peniaze, stačí iba odhodlanie.
Prednedávnom prijali novú výzvu od Excelentu. Ten im nabalil plechovky piva a poslal ich do stredoslovenských miest, kde museli splniť rôzne zaujímavé úlohy. Prvý diel bol nadmieru úspešný a podarilo sa im v ňom splniť všetky úlohy. Dostali sa na Temné keci, najedli sa a dokonca sa im podarilo vybartrovať let ponad Bojnický zámok.

Presunuli sa preto na východné Slovensko, kde pokračovali v plnení ďalších, ktoré ste im vybrali vy. Ako pochodili tam sa dozviete v nasledujúcom videu.
Stredné aj východné Slovensko už majú chalani za sebou, teraz sa už však sústredia na západ, kde navštívia Trnavu, Nitru a Bratislavu. V tom im však musíš pomôcť aj ty. Ktoré ďalšie úlohy by mali podľa teba splniť? Navrhni a napíš tú svoju do komentára pod videom priamo na YouTube.
Brutálna mučiaca technika, ktorá fyzicky neublížila: Nahej obeti v plienke odopierali spánok aj 180 hodín
Prezidentský palác zverejňuje informácie o zamestnancoch: Nie je to dobrý nápad, hovorí bezpečnostný analytik
Slovensko je hladné po diskontoch, do apríla pribudnú ďalšie štyri predajne. Šéfa Woolworthu náš trh neprekvapil
Marek cestuje po svete na motorke: V mnohých moslimských krajinách žijú skvelí ľudia. V Iraku sme nemuseli minúť ani cent
Pil fľašu vodky denne, pri vpichovaní steroidov kričal, že miluje drogy. Robbie Williams bol pre ľudí iba zlý vtip
Skupinu Brat za Brata netreba podceňovať: Ak sa zmení vláda, bude prioritne rozpracovaná, vraví Bátor
Farmaceutka: Superchrípka nie je nebezpečnejšia. Liečba je rovnaká ako pri bežnej chrípke, očkujte sa
Mirka pracuje v obchode, prehovorila o samoobslužných pokladniciach: Už na mňa aj kričali, že nebudú robiť za mňa










Nahlásiť chybu v článku