Obvineniu z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky bude čeliť 36-ročný vodič z okresu Púchov. Opitý narazil v kruhovej križovatke v Púchove do dopravnej značky a informačnej tabule mesta Púchov. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Petra Klenková.
„S vozidlom vyšiel na deliaci ostrovček pred kruhovým objazdom, kde narazil prednou časťou svojho vozidla do dopravnej značky. V jazde následne pokračoval naprieč kruhovým objazdom, kde opäť narazil prednou časťou vozidla do označenia s nápisom mesta Púchov, ktoré sa nachádzalo v strede deliaceho ostrovčeka kruhového objazdu,“ informovala hovorkyňa.
Škoda za 8200 eur
Policajti namerali vodičovi v dychu 2,44 promile alkoholu. Pri nehode vznikla škoda približne za 8200 eur. Vodič sa podľa vyjadrenia polície nachádzal vo vozidle Škoda Octavia a dopravnú nehodu spôsobil tým, že sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu vozidla.
Ženy mučil a hral s nimi najzvrátenejšiu hru, akú si viete predstaviť. Z vraha sa dvíhal žalúdok aj skúseným policajtom
Exdetektív Vachálek: Ak by bol Černák na slobode, niekto by si ho našiel. Koncom búrlivej mafiánskej éry je vražda Kuciaka
Vývar za 3,90 € a ríbezľové pivo za 4 €: Našli sme najstaršiu slovenskú reštauráciu, po večeri sme ochutnali niečo nečakané
Outlet z kauzy slayáda začal veľkolepo, rýchlo sa z neho stala „nákupná zóna duchov“. Zákazníkov si užíval krátko
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Šéf IĽP: Ficova vláda je asociálna a zbabelá. Bez ľudských práv sme len platiči daní a zdroje pre korporácie
Vianočné trhy u našich susedov sú ako z rozprávky: Na šunku za 6 eur sa tvorili rady, na cenu si dajte pozor
Psychologička Zuzana o alkohole: Fero Joke verejne priznal chybu a bol to správny krok, riskoval svoju reputáciu










Nahlásiť chybu v článku