V sobotu 8. novembra 2014 sa uskutoční jesenný Festival z lásky. Alternatívne multižánrové podujatie, ktoré je už tretí rok organizované z lásky k hudbe, literatúre, divadlu a umeniu vôbec, sa tentokrát nasťahujedo priestorov Divadelnej kaviarne v Mestskom divadle Žilina. Po boku známych mien chce festival poskytovať priestor aj menej známym interpretom či literárnym autorom.
Festivalový program o 18:00 otvorí Adam & The Housle s husľovými interpretáciami populárnych piesní. Jazzrockové improvizácie prinesie žilinská kapela Common Sense (Jano Klanica, Juraj Haluška, Julo Kuna a Pavol Kubalík). Banskú Bystricu na festivale zastúpi pôvabná pesničkárka Dorota Ideas a The Doors revival band, známy pod menom D Dvercia. Pozvanie na festival prijala aj známa bratislavská kapela Billy Barman, ktorá tentokrát odohrá koncert v netradičnej akustickej podobe. Koncertná budka bude patriť živelným rytmom rockabilly v podaní martinskej skupiny Vaudeville.
Hudobná časť festivalu, bude v prestávkach medzi kapelami doplnená sprievodným programom, ktorý prinesie autorské čítanie poézie a prózy a obľúbené 5 minútové rande. Vďaka spolupráci s Mestským divadlom Žilina bude do programu zaradené aj divadelné predstavenie Konfety, satirická komédia, reflexia mediálnej a politickej pretvárky. Na toto predstavenie, so začiatkom o 19:00, je pre festivalových účastníkov pripravená špeciálna zľava.
Organizátori festivalu sľubujú návštevníkom príjemne strávený večer naplnený kvalitnou alternatívnou hudbou, literatúrou a divadlom.
Viac informácii tu.
Mladá žena vracala krv, umrela a 2 roky si to nik nevšimol: Susedia cítili zápach z bytu, mysleli si, že sú to odpadky
Ochutnali sme Plačkovej špecialitu v jej novom bare. Žena porodila osmorčatá, stala sa najnenávidenejšou matkou
Agát šetrí pri nákupe potravín: Na týždeň som zaň zaplatila aj len 16 €, v nedeľu varím obedy na štyri dni
Charlie Chaplin rozosmial milióny ľudí, ale aj rozzúril Hitlera. V súkromí bol však sadistom s úchylkou na mladé ženy
Stratili sme 7 dní voľna: Z 20 dní dovolenky môžete byť v roku 2026 doma 131 dní, vieme, ako ich rozplánovať
Zlatá vaňa v Hanoji, Donatellova busta aj Kotlárova analýza vakcín: Najväčšie udalosti roka 2025 zo Slovenska
Nikdy ste o tom nepočuli: Briti chceli „zabiť“ Hitlera. Vojna skončila, odpálili najväčší nejadrový výbuch v dejinách
Ochutnali sme Plačkovej špecialitu v jej novom bare v horách, bloček nám vybrali z odpadkov. Ponúka šampanské za 800 €
Ako prvá porodila osmorčatá, ktoré prežili, stala sa najnenávidenejšou matkou sveta. Fotila akty, živila sa aj pornom










Nahlásiť chybu v článku