Všetci zákazníci, ktorí si svoju SIM kartu Bodka aktivujú v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020, si môžu užívať surfovanie či chatovanie na internete ZADARMO až 10 mesiacov.
„Tesco mobile oslavuje už desať rokov existencie na slovenskom trhu a pri tejto príležitosti rozdávame balíček Internet1500 na 10 mesiacov zdarma. Chceme, aby si čo najviac ľudí na Slovensku vyskúšalo, ako funguje surfovanie v najrobustnejšej sieti 4G LTE na Slovensku s pokrytím viac ako 97 % obyvateľov. Práve surfovanie na internete je jednou z najobľúbenejších činností našich zákazníkov na smart zariadeniach,“ prezrádza Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Zákazníci si môžu nový benefit – balíček Internet1500 na desať mesiacov zdarma vyskúšať od 5. novembra 2019. Stačí si v období od 5. novembra 2019 do 31. januára 2020 aktivovať predplatenú kartu Bodka. Benefit je na prvý mesiac automaticky aktivovaný na všetkých kartách Tesco mobile. Pre využívanie benefitu v ďalších mesiacoch si stačí každý mesiac dobiť kredit na svojej SIM karte akoukoľvek sumou a udržiavať si neminutý kredit pod hodnotou 20 eur. Viac informácií o ponuke nájdu zákazníci na kampaňovej stránke.
„Ďalšou výhodou je, že kartu Bodka môžete získať za polovičnú cenu. Za nákup v predajniach Tesco v hodnote nad 15 eur získate v období od 6. novembra 2019 do 8. januára 2020 pri pokladni kupón s 50 % zľavou na nákup SIM karty Bodka,“ dodal Alexander Vlčko.
Najhorší deň v histórii letectva: Smrť až 583 ľudí zapríčinila séria náhod a jedného veľmi zlého rozhodnutia
Kristína a Juraj žijú na Islande, život je tu podľa nich drahý. Boli sme v Pivárni u Kultána z novej časti Na nože
Politológ Duleba v 1 na 1: Dramatické ruské ovplyvňovanie volieb, ktoré vidíme v Maďarsku, očakávame aj na Slovensku
Prepáčte, nevedeli sme, že je „neviditeľné“. Ako Srbi zostrelili americké lietadlo F-117 so stealth technológiou
Už o pár dní si skontrolujte schránku, príde vám šek. Pravidlá pri energopomoci sa zmenia, pozrite si prehľad
Spáchal jeden z najväčších finančných podvodov v dejinách: Peniaze mu posielal „skoro každý“, nakradol 65 miliárd
Trump v Iráne otvoril Pandorinu skrinku: Z Kuby chce mať možno ďalší prímorský rezort, hovorí expert Ondrášik











Nahlásiť chybu v článku