Ilustračná foto: TASR - Michal Svítok

Následkom pádu utrpeli obaja vážne zranenia, s ktorými boli rýchlou zdravotnou pomocou prevezení do nemocnice v Bratislave.

V piatok (2. mája) večer došlo na Triblavinskej ulici v obci Chorvátsky Grob k pádu dvoch mužov z mosta, vykonávali na ňom stavebné práce. Následkom pádu utrpeli obaja vážne zranenia, s ktorými boli rýchlou zdravotnou pomocou prevezení do nemocnice v Bratislave.

Pozrite si naše najnovšie video, článok pokračuje pod ním ↓

Polícia začala trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. TASR o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Katarína Bartošová.

Podľa zistených informácií malo počas vykonávania stavebných prác na premostení cesty prísť z doposiaľ nezistených príčin k uvoľneniu betónovej časti mosta, následkom čoho prišlo k pádu dvoch pracovníkov stavebnej firmy z mosta,“ priblížila Bartošová. Dodala, že polícia okolnosti a príčiny udalosti ďalej vyšetruje.

Uložiť článok

Najnovšie články