Skupina poslancov okolo Rudolfa Huliaka, ktorí odišli od Andreja Danka, sa na Úrade vlády SR stretla s premiérom Robertom Ficom. Trojica žiada slovo pri koaličných rokovaniach a ministerskú stoličku.
O ich ceste za predsedom vlády informovali TV Noviny. Šéf národniarov však už dávnejšie odkázal, že sa s Huliakovcami nemá o čom rozprávať. Koalícia má však problém – bez ich podpory má tú najtesnejšiu väčšinu, a teda len 76 hlasov v parlamente.
Fico ešte v nedeľu 17. novembra na sneme strany Smer-SD uviedol, že je možné, že smerujeme k predčasným voľbám. Uviedol, že nebude koalíciu udržiavať na základe vydierania, upozorňuje TV JOJ.
Odporúčané články
Psychologička Denisa o mužoch v nedobrovoľnom celibáte: Problém vzniká, keď nadobudnú presvedčenie, že vzťahy sú „hra“
15-tisíc mŕtvych a najväčšia katastrofa 3. tisícročia. Cunami dokonca posunulo japonský ostrov o dva metre
Paulíková o Málinci: Starostovia na Podpoľaní sa boja Tarabu, z prečerpávačky sa môže stať druhá Slatinka
Husajnovi vyvíjal zbraň, akú nemal žiadny štát na svete. Superdelo Veľký Babylon nedokončil, popravili ho tajné služby
Pľúca novorodencov sa menili na kameň, nikdy sa to nemalo stať. Najväčší národný škandál pochoval 1 810 ľudí
Alisa je Ruska z najchladnejšieho mesta na svete: Priemerný plat je tu 850 eur, byt si prenajmeš aj za 229 eur
V Sandorfe z Na nože za obed pre dvoch nezaplatíte ani 16 eur. Podľa šéfa IĽP môžeme byť nepriamo terčom útokov Iránu
Skúsený pilot urobil dve podivné chyby: Stratený let MH 370 je dodnes najväčšou leteckou záhadou v histórii
62-ročného vraha sledovali na TikToku tisíce: Stretol sa so ženou a zrazu zmizla, zabíjal brokovnicou









Nahlásiť chybu v článku