Dátum narodenia, čiary života, nohy, či ruky… veľa vecí na našom tele prezrádza, akú máme povahu a charakter. Dnes sa pozrieme, čo o nás...

Dátum narodenia, čiary života, nohy, či ruky… veľa vecí na našom tele prezrádza, akú máme povahu a charakter. Dnes sa pozrieme, čo o nás prezrádza dĺžka prstov.

Prsty na rukách máme rovnaké, len zrkadlovo obrátené. Tento pokus vykonáme na ľavej ruke. Spojte prsty a porovnajte si ich s nasledujúcim obrázkom.

fingers

Ak máte dlhší prstenník ako ukazovák, zhodujete sa s možnosťou A.

Ste vzhľadovo atraktívny, máte šarm a charizmu, ktorá je pre ostatných neodolateľná. Nemáte problém sa dostať z problémov a viete vyriešiť ťažké situácie. Taktiež nemáte problém podstúpiť veľké riziko, ste agresívnejší a rozhodnejší.  Máte radi krížovky? Ak áno, tak aj to o vás prezrádza vaša dĺžka prstov. Krížovky, či šach vám idú. Taktiež sa o vás hovorí, že viete zarobiť viac peňazí, ako ľudia s kratšími prstenníkmi.

Ak máte dlhší ukazovák ako prstenník, zhodujete sa s možnosťou B.

Máte silné sebavedomie, veríte si a často môžete byť arogantný a egocentrický. Máte radi pokoj a neradi sa necháte rušiť vo svojom voľnom čase. Ak ide o vzťahy, nie ste ten, kto urobí prvý krok, no na druhej strane vás poteší pozornosť od druhých.

Ak máte ukazovák aj prstenník rovnaký, zhodujete sa s možnosťou C.

Ste veľmi mierumilovný a pokojný človek. Ak sa ocitnete v konflikte, snažíte sa z neho čo najskôr dostať. S každým chcete byť za dobré, vychádzať s ľuďmi vám nerobí problém. Ste organizovaný. Vo vzťahu ste verný, starostlivý a plný nehy. Váš život sa dá zhrnúť do jedného hesla „Peace not war“.

Čo poviete na tento test? Vyšiel aspoň trošku pravdivo? Vyskúšajte si ho aj s priateľmi a podeľte sa s nami o vaše výsledky.

Uložiť článok

Najnovšie články