Malých domčekov je čoraz viac a viac. Svojou veľkosťou a dispozíciou dokazujú, že k pohodlnému bývaniu a komfortu nám netreba 100 metrov štvorcových, no...

Malých domčekov je čoraz viac a viac. Svojou veľkosťou a dispozíciou dokazujú, že k pohodlnému bývaniu a komfortu nám netreba 100 metrov štvorcových, no niekedy úplne stačí aj oveľa menej.

Tento domček je presne taký. Je vhodný na každodenné bývanie, no aj na chatku. Je hlavne pre ľudí, ktorí nemajú veľký finančný základ, no potrebujú sa konečne osamostatniť a vybudovať si niečo svoje, vlastné. Niekedy je menej viac a to určite platí aj v tomto prípade.

Domček má len 3 metre na šírku aj na dĺžku, no keď uvidíte jeho dispozíciu a fotografie, uvidíte že aj tak málo priestoru zabezpečí všetko, čo človek potrebuje k plnohodnotnému životu. Kúpeľňa, kuchyňa, či manželská posteľ je samozrejmosťou a keď sa k tomu ešte pridá krásna záhradka, terasa na rannú kávu a moderný dizajn interiéru, či exteriéru, tak vám tento dom poskytne neuveriteľný komfort v porovnaní s jednoizbovým bytom v rovnakej cene. Ďalšia výhoda tohto domu je, že sa dá kompletne rozobrať a kedykoľvek premiestniť. Ak budete chcieť niečo väčšie, dom môžete použiť ako záhradnú chatku, či apartmán pri vode.

micro-house

micro-house2

micro-house3

Uložiť článok

Najnovšie články