V nedeľu sa v nemeckom meste Gera odohral brutálny incident. 46-ročný muž, pravdepodobne prisťahovalec z Gruzínska, polial v električke svoju manželku horľavou látkou, zapálil ju a ušiel.
Ako informuje web CNN Prima News s odvolaním na denník Spiegel, muž po útoku z miesta činu ušiel. Jeho manželka bola s vážnymi popáleninami vrtuľníkom prevezená do nemocnice. V električke sa v čase útoku nachádzali aj ďalší cestujúci, ktorí ihneď stlačili núdzové tlačidlo. Vodič električku zastavil a ženu sa snažil uhasiť hasiacim prístrojom. Polícia incident vyšetruje ako pokus o vraždu.

Vo večerných hodinách polícia informovala, že muža menom Tengizi Kakiashvili zatiaľ nedolapila a pre verejnosť môže predstavovať hrozbu.
Matúš chodí všade pešo: V tejto európskej krajine sme sa báli. Chodník na Novom Zélande začína dezinfekčnou stanicou
Budú počas vianočných sviatkov otvorené obchody? Reťazce hlásia zmeny, pozrite sa, ako to bude po novom
Stavať ho začali ešte za Mečiara: Pri tuneli Višňové sa vystriedalo 12 ministrov, skoro po 30 rokoch ho otvárajú
Zažili sme unikát, aký inde na Slovensku nenájdete: V decembri sme sa ocitli v srdci džungle, zaplatíte 8 eur
Bola vysušená doma v garáži a jej rodina si to nevšimla. Analytička povedala, kto môže mať problém s energopomocou
Nielen Culkinovi zo slávy preplo: Jeho filmový brat pýtal za podpis peniaze, svoju partnerku takmer uškrtil
Okamžite si ich bežte pozrieť: Našli sme 10 najlepších filmov roku 2025, mnohé z nich vám úplne ušli
Tento vianočný darček stíhate aj na poslednú chvíľu: Buďme solidárni, niekomu to môže zachrániť život
Šialený Hitlerov megavlak: 5-hviezdičkový hotel na koľajniciach mal byť budúcnosťou dopravy, postaviť ho nebolo možné
Milan Bez Mapy po kauze s Nickom Papcunom: Svojich sledovateľov a ich peniaze si vážim. Vieme, ako sa to nestane vám








Nahlásiť chybu v článku