Ilustračná foto: Pexels/Unsplash

Štát hľadá prevádzkovateľa väzenských automatov na potraviny.

Priestor na podnikanie pre vynaliezavých sa naskytuje takmer všade. Niekedy dokonca aj na miestach, kde by sme to rozhodne nečakali. Takýmto priestorom je aj Ústav na výkon trestu v Leopoldove, kde vám teraz štát ponúka jedinečnú podnikateľskú príležitosť, informuje ministerstvo financií na svojej stránke.

Takmer zadarmo

Priamo v priestoroch väznice sú totiž na prenájom nebytové priestory v celkovej výmere 2 m2, ktoré sa nachádzajú na prízemí ústavu, v objekte číslo 3, hala M1. „Priestor je vhodný na umiestnenie a prevádzkovanie 1 ks nápojového automatu a 1 ks potravinového automatu pre príslušníkov a zamestnancov ústavu Leopoldov, s možnosťou bezkontaktnej platby,“ informuje ministerstvo.

Priestor je navyše vybavený prívodom vody a elektrickej energie. Mimoriadne zaujímavá je cena tohto prenájmu, ktorý štát ponúka v podstate „zadarmo“. Za jeden m2 zaplatíte len 21 eur za rok. Ministerstvo si však dalo podmienku, že treba prenajať celý priestor. Potencionálneho podnikateľa to teda vyjde na 42 eur ročne. Odporúčaná dĺžka prenájmu je 5 rokov.

Uložiť článok

Najnovšie články