Policajti z Nitry dnes v ranných hodinách zadržali takmer 100 nelegálnych migrantov. Ako informuje nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti, policajti chceli zastaviť na rýchlostnej ceste R1 dodávku, ktorej vodič však na ich znamenia nereagovala a v jazde pokračoval. Keďže pravdepodobne nepoznal cestu odbočil rovno pred oddelenie diaľničných policajtov Nitra – Selenec.
Vodič sa síce dal ihneď na útek do blízkeho poľa, policajti ho ale v krátkom čase chytili. V dodávke sa viezlo 26 migrantov.
V druhom prípade na R1 v katastri obce Veľké Zálužie vodičovi vozidla Iveco Eurocargo s nemeckým evidenčným číslom „strelila“ pravá zadná pneumatika. Po tejto udalosti vodič dodávky vystúpil a následne sa presadol si do neznámeho vozidla, ktoré odišlo smerom na Trnavu.

Vykopli dvere
„Migranti vykopli bočné dvere a rozutekali sa po rýchlostnej ceste a do poľa. Policajti ihneď zhromažďovali týchto ľudí do skupín pod blízkym diaľničným mostom. Na mieste sa nachádza približne 70 migrantov,“ píše v statuse polícia, podľa ktorej miesto zabezpečovalo šesť policajných hliadok rôznych útvarov. Vecou sa polícia naďalej zaoberá.
Alisa je Ruska z najchladnejšieho mesta na svete: Priemerný plat je tu 850 eur, byt si prenajmeš aj za 229 eur
V Sandorfe z Na nože za obed pre dvoch nezaplatíte ani 16 eur. Podľa šéfa IĽP môžeme byť nepriamo terčom útokov Iránu
Skúsený pilot urobil dve podivné chyby: Stratený let MH 370 je dodnes najväčšou leteckou záhadou v histórii
62-ročného vraha sledovali na TikToku tisíce: Stretol sa so ženou a zrazu zmizla, zabíjal brokovnicou
Dievča so zdeformovanými kolenami: Týždenne zarábala 6-tisíc, ľudia sa jej smiali, mysleli si, že je napoly ťava
Vladislava je robotníčka na stavbe: V niektorých firmách sú slabo platení aj muži, nieto ešte ženy. Práca ma baví
Generál Macko v 1 na 1: Ficova vláda čaká, kým Irán odpáli rakety na Európu a až potom zvolá bezpečnostnú radu?
Noro a Peťa uviazli v Maskate: Repatriačný let nám zrušili, odletieť ale má superluxusné lietadlo pre 15 ľudí
Boli sme v reštaurácii Sandorf z Na nože: Obed pre dvoch nestál ani 16 eur, menu bolo vypredané už o 12:00









Nahlásiť chybu v článku