Zo psychiatrickej nemocnice v Kremnici ušiel 43-ročný pacient. Banskobystrická krajská polícia na sociálnej sieti upozorňuje, že môže byť nebezpečný pre okolie.
„Ide o 43 ročného Marcela z Veľkého Krtíša. Muž je 175 cm vysoký, zavalitej postavy, váži 130 kg, má modrozelené oči. Oblečenú by mal mať čiernu bundu, čierne nohavice. V hornej časti tela má rozsiahle tetovanie a nad ľavým okom má piercing,“ priblížila polícia.
Naposledy bol podľa slov polície videný v pondelok krátko popoludní na obede v psychiatrickej nemocnici.
Polícia sa na občanov obracia s prosbou o pomoc a spoluprácu pri pátraní. Prípadné informácie môžu poskytnúť na čísle 158.
Odporúčané články
„Všetkých vás zabijem,“ zakričal atentátnik a výbuch mu odtrhol hlavu. Pri útoku na letisko Domodedovo zomrelo 37 ľudí
Swarovski sa naučil vyrábať krištáľ tak, ako nikto predtým a dobyl ním svet. Reputáciu pošpinila nacistická minulosť
Ľudia čakali stovky eur, niektorí dostali drobné. Analytik Potočár vysvetľuje, prečo vám prišla nízka energopomoc
Stačí 20 minút a ocitnete sa na slovenskom „Islande“. Navštívili sme skrytý prírodný skvost, zaplatíte 0 eur
Pudmarčík z Ipsos o predvolebnom roku: Koalícia tromfy ešte len ukáže. Vieme, prečo voliči Fica odchádzajú
Monika a Zbyšek vyrábajú na Sicílii olivový olej: Platy sú tu nižšie, no južanský život je nám blízky
Preskúmali sme starú jadrovú elektráreň na Dunaji: Prevádzku museli v poslednej chvíli zastaviť, dnu sa dostanete aj vy
365 dní bez kvapky alkoholu: Takto som prežila rok bez vodky a piva. Čakala som zázraky, prišlo niečo lepšie
Netušili, že o chvíľu zomrú, prežil len jeden: Od najväčšej leteckej tragédie Slovenska prešlo už 20 rokov
Ficovi zasvietili očká, že bude niečo dohadovať: Expert vysvetlil, či sa ľudia majú novej atómky obávať








Nahlásiť chybu v článku