Foto: Facebook.com/Murderers, Serial Killers and Mayhem

PetraSus / / Série
Na stránkach s inzerciou nájdete takmer čokoľvek.

Nábytok, knižky, zvieratá, oblečenie a množstvo iných bežných aj prekvapivých vecí. Predstavte si však, že by ste natrafili na inzerát od kanibala, ktorý hľadá niekoho na zjedenie. Doslova. Presne to urobil Armin Meiwes. Na stránku The Cannibal Cafe, blog pre ľudí s fetišom na kanibalizmus, uverejnil pod pseudonymom Franky inzerát, prostredníctvom ktorého hľadal niekoho, kto by sa nechal zjesť. Prekvapivo, niekto na jeho inzerát skutočne odpovedal.

Stalo sa to pred 16 rokmi. Armin Meiwes bol technik a znalec počítačov z Nemecka, ktorý sa jedného dňa rozhodol, že na internet umiestni bizarný inzerát. Hľadal „mladého, dobre stavaného muža vo veku od 18 do 30 rokov, ktorý by sa chcel nechať zjesť“. Odpovedalo mu niekoľko ľudí, neskôr však vycúvali a Armin ich do ničoho nenútil proti ich vôli. V marci v roku 2001 však na jeho inzerát odpovedal Bernd Jürgen Armando Brandes, inžinier z Berlína.

Armin Meiwes •Miss Murder•

Posted by Killing Time on Donnerstag, 11. Mai 2017

Armin bol na prvý pohľad obyčajný muž. Susedia Miewesa zbožňovali. Občas im pokosil trávnik, opravoval priateľom autá a dokonca u seba organizoval večierky. Bola to však len maska, pod ktorou sa ukrýval zvrátený kanibal. Ak sa jeho susedia na večierku zúčastnili, zrejme sa radšej nezamýšľajú nad tým, čo im servíroval.

Pred súdom Meiwes priznal, že vždy to bola jeho fantázia a napokon ju aj naplnil. Aj keď je to zvláštne a nepravdepodobné, Brandes skutočne túžil po tom nechať sa zjesť. Deviateho marca sa bizarná dvojica stretla v Rotenburgu, v malom mestečku doma u Meiwesa. Stretnutie začalo tým, že Brandes zhltol v Arminovej vani 20 tabletiek na spanie a zapil ich fľašou alkoholu. Armin zatiaľ pripravil kameru, aby všetko zachytil na záznam.

Armin Meiwes " internet ad CANNIBAL "Meiwes, 46, was given a life sentence for murder in 2006 after he killed Bernd…

Posted by Minds Of Serial Killers on Dienstag, 16. Mai 2017

Meiwes sa najprv pokúsil Brandesovi odhryznúť penis, nepodarilo sa mu to však, preto ho odrezal. Vypražil ho s korením na Brandesovom tuku, pripálil to však a nakŕmil ním psa. Pôvodne mal svoj vlastný penis zjesť Brandes, v tomto momente však už stratil príliš veľa krvi a bol slabý.

Kanibal následne napustil mužovi vaňu a šiel si čítať Star Trek, kontroloval ho však každých 15 minút. Následkom straty krvi upadol Brandes do bezvedomia. Po istom váhaní ho napokon Meiwes zabil. Celé utrpenie trvalo dlhé hodiny a kanibal si všetko nahral na záznam. Svoju obeť, ktorá je na obrázku nižšie, rozporcoval a kusy si odložil do mrazničky.

youtube.com

Zatkli ho v decembri 2001 po tom, čo na internet opäť zavesil inzerát, tentoraz s detailným popisom Brandesovej vraždy. Natrafil na neho študent, ktorý to okamžite nahlásil na polícii. Tá prehľadala jeho dom a našli obeť aj nahrávky.

Meiwes sa ku všetkému priznal. Dodal, že išlo o sexuálny akt a svoje skutky ľutuje. Údajne chcel o svojich činoch napísať knihu, ktorá mala odradiť každého, kto by chcel ísť v jeho šľapajách. V roku 2006 bol odsúdený na doživotie a ironicky, stal sa z neho vegetarián.

Pozri aj: Ľudia jedli mačky, potkany aj samých seba. Desivý hladomor na Ukrajine bol genocídou nariadenou jediným človekom

all-that-is-interesting
0
Komentovať (0)