Foto: Profimedia

Fanúšikovia dobrej hudby sa v roku 2023 skutočne majú na čo tešiť.

LOVESTREAM FESTIVAL v roku 2023 opäť rozbúcha srdcia fanúšikov dobrej hudby. Organizátori zavádzajú niekoľko zmien, vrátane nového termínu konania a lepších priestorov. Nebudú chýbať hudobné megahviezdy, headlinerom bude obľúbená kapela Imagine Dragons.

Ako na svojom webe informuje LOVESTREAM FESTIVAL, rok 2023 sa ponesie v znamení dobrej hudby. Konať sa bude opäť v hlavnom mieste, no tentoraz v inej lokalite a s lepším vybavením. Headlinerom bude jedna z najžiadanejších amerických pop-rockových kapiel, a to Imagine Dragons.

Fanúšikov poteší headliner Imagine Dragons

Po úvodnom ročníku festivalu sme chceli udržať latku rovnako vysoko, hádam sa nám to touto skvelou kapelou podarilo, teší nás to o to viac, že pôjde o 90-minútový plnohodnotný koncert, ktorý bude krásnym záverom nášho trojdňového festivalu. Aj kvôli tomuto headlinerovi sme sa rozhodli pre posun v kalendári na mesiac august – veríme, že to všetci fanúšikovia ocenia.“ informovala organizátorka Silvia Nemčovičová.

Foto: Profimedia

Kapela Imagine Dragons má na konte niekoľko hitov, ktoré pozná snáď celý svet, medzi nimi Radioactive, Thunder či Believer. Doteraz predali už viac ako 75 miliónov albumov a majú za sebou 14-ročnú šnúru koncertov (22. októbra oslávili 14 rokov od založenia kapely). Len nedávno vydali svoj šiesty album Mercury- Act2.

Spevák Dan Reynolds sa pred mesiacom fanúšikom prostredníctvom Instagramu ospravedlnil za zrušené turné. Potrápili ho totiž zdravotné problémy. Verí však, že sa čoskoro opäť dostane do formy a my dúfame, že ho budúci rok uvidíme na LOVESTREAM FESTIVALE v plnej sile. Predaj vstupeniek začne 25.11.2022 o 11.00.

Najnovšie články