Johnny Depp a Joelle Rich zachytení na snímke počas súdneho procesu z mája tohto roka Foto: Profimedia

Joelle Rich ho zastupovala ešte v dávnejšom súdnom spore.

Počas búrlivého súdneho sporu medzi Amber Heard a Johnnym Deppom sa okrem iného medzi verejnosťou diskutovalo aj o tom, či náhodou nerandí so svojou právničkou Camille Vasquez. Táto teória sa stala virálnou, aj keď sa nikdy nepotvrila. V uplynulých hodinách sa opäť v zahraničných médiách začali šíriť správy o randení Deppa a istej právničky. A údajne to má byť tentokrát pravda. Nejde však o spomínanú Vasquez, informoval TMZ

Článok pokračuje pod videom ↓

Bulvárny web tvrdí, že Johnny Depp chodí so svojou právničkou, ktorá bola členkou právneho tímu zastupujúceho herca ešte pri predchádzajúcom súdnom spore, pri ktorom žaloval denník The Sun.

Johnny Depp a Joelle Rich zachytení na snímke počas súdneho procesu z mája tohto roka Foto: Profimedia

Zastupovala ho v predchádzajúcom súdnom spore

Britský denník ho nazval „mlátičom manželiek“, no herec napokon vyšiel zo súdneho sporu ako porazený a prehral ho. Obhajovala ho aj právnička Joelle Rich, s ktorou má aktuálne tvoriť pár. Túto informáciu potvrdil zdroj aj pre magazín People.

TMZ vysvetľuje, že Joelle Rich je vydatá, aktuálne je ale jej manželstvo v stave riešenia rozvodu a s manželom žijú oddelene.

Prišla ho podporiť

Napriek tomu, že nebola priamo členkou právneho tímu Johnnyho Deppa v súdnom procese ohovárania proti Amber Heard, prišla Deppa do súdnej siene podporiť, píše Us Weekly. Zdroj magazínu prezradil, že neexistoval žiadny profesionálny dôvod, prečo na miesto prišla a bolo to súkromné.

Správy o ich randení obleteli svet rýchlosťou blesku, no ani jeden z dvojice sa zatiaľ ku nim nevyjadril.