Foto: interez.sk (Zuzana Veslíková)

Mnohí Slováci už netrpezlivo očakávajú príchod nového reťazca. Poľský predajca opäť láka na slovenské produkty.

Správy o príchode superlacného poľského reťazca sa čoraz intenzívnejšie dostávajú do slovenského mediálneho priestoru. Ide o pochopiteľnú záležitosť, nakoľko zrejme pôjde o maloobchodnú udalosť roka. Ako teraz informujú tvnoviny.sk, Biedronka opäť Poliakov láka na slovenský týždeň, má ísť o „ďalšiu etapu krásneho slovenského dobrodružstva“.

Prvý raz bol takzvaný slovenský týždeň predstavený ešte na jeseň minulého roka, kedy sa už otvorene hovorilo o plánovanej expanzii superlacného reťazca. Biedronka už medzičasom začala hľadať slovenských zamestnancov, určila si svoje tunajšie kľúčové priestory a ako vyplýva z posledných informácií, rozhodla sa už aj pre prvé mestá, v ktorých svoje predajne otvorí.

Ako sme vás informovali ešte v máji, podľa zistení portálu HN by sa nové predajne Biedronky mali nachádzať prioritne v krajských mestách. Reťazec má mať vytypovaných minimálne osem lokalít. Jedna predajňa má byť podľa zistení portálu v Dunajskej Lužnej, teda neďaleko Bratislavy.

Svoju expanziu teraz pripomína opäť slovenským týždňom, ktorý by mal byť deklaráciou novej etapy celej značky. „Toto je ďalšia etapa krásneho slovenského dobrodružstva. Reťazec burcuje apetít Poliakov ešte pred otvorením pobočiek na Slovensku pod značkou Biedronka, naplánovaným na koniec roka 2024,“ uviedla spoločnosť v tlačovej správe. V ponúkanom sortimente nájdu zákazníci tradičné korbáčiky, klobásy, salámy, párky či sladkosti.

Uložiť článok

Najnovšie články