Foto: Instagram (@sylviasulik)

Sylviu, partnerku Andreja Danka, reakcie ľudí zamrzeli. Tričkami vraj nechceli nikoho pobúriť ani uraziť.

Počas stredy sme vás informovali o fotografii, ktorú na sociálnej sieti zverejnila partnerka známeho slovenského politika za SNS Andreja Danka. Šéf národniarov mal na sebe tričko s nápisom „R.I.P. Semafór“, ktoré odkazovalo na jeho dopravnú nehodu v bratislavskej Dúbravke. Pod príspevkom na Instagrame sa okamžite strhla búrlivá diskusia, na ktorú teraz reaguje aj samotná Sylvia.

Ako vo videu hovorí, tričká boli vyrábané s úsmevným podtónom a ich cieľom nebolo nikoho uraziť. „Určite sme sa nechceli týmito tričkami nikoho dotknúť, nikoho uraziť a ani sa posmievať,“ začala svoje vyjadrenie. „Plán bol taký, že by tieto tričká ľudí potešili a robili by vám radosť,“ pokračovala ďalej.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sylvia Sulikova (@sylviasulik)

Sylvia, ktorá na Instagrame vystupuje pod účtom @sylviasulik, uviedla, že sa na celú vec pozrela aj očami iných ľudí. Ich pohľad chápe, no niektoré reakcie ju ľudsky zamrzeli. Taktiež narážala na iné, zrejme prevažne zábavné stránky, ktoré predávajú merch inšpirovaný práve podobnými situáciami či breptami populárnych ľudí, a nie sú za to kritizované.

Uložiť článok

Najnovšie články