Foto: MovieStillsDB

Vraj to ale nie je tak, ako to vyzerá.

Napriek tomu, že filmy Harryho Pottera postupne dozrievali spoločne s ich ústrednými postavami a videli sme, ako sa vyvíjali, aj čo sa týka osobných vzťahov, bola jedna vec, ku ktorej nikdy nedošlo — sex. V ságe o mladom čarodejníkovi by ste ho hľadali márne. Alebo aspoň to sme si doteraz mysleli. Niektorí fanúšikovia sú totiž presvedčení, že v Harrym Potterovi objavili skrytú sexuálnu scénu, upozornil portál UNILAD. A ani by vám nenapadlo, kedy a kde. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Skúste sa najprv zamyslieť nad všetkými detailmi, ktoré ste v tretej časti Harry Potter a Väzeň z Azkabanu videli. Už tušíte?

Ak nie, nebudeme vás dlhšie naťahovať

Samozrejme, priamo tento akt tu zobrazený nebol. No ľudia si myslia, že napriek tomu sa tu sexuálna scéna objavila. Vidieť ste ju mali v titulkách so záškodníckou mapou.

Na mape sa okrem iného objavili aj stopy chodidiel vo veľmi zvláštnej polohe. V takej, v akej by boli, keby ich majitelia mali naozaj sexuálny styk.

„V Harrym Potterovi a Väzňovi z Azkabanu počas tituliek môžete vidieť dvoch ľudí, ktorí majú sexuálny styk vľavo dole na záškodníckej mape,“ objavilo sa na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) napríklad na profile, ktorý sa venuje skrytým detailom vo filmoch.

Nie každému sa to však páčilo. Ozval sa jeden fanúšik, ktorý ostro namietol, že je to film o tínedžeroch a nie PornHub.

Aká je pravda?

UNILAD priniesol aj vysvetlenie Rusa Wetherella, ktorý za tvorbou týchto tituliek stál. Podľa neho sa dvojica len objíma a žiaden sex nemajú.

Uložiť článok

Najnovšie články