Foto: Pixabay

Čerpacie stanice v Gabčíkove a Zlatých Klasoch sú samoobslužné, čo znamená, že zákazník sám natankuje aj zaplatí.

Nadnárodná sieť čerpacích staníc Orlen na Slovensku naďalej rastie. V tomto roku spoločnosť otvorila ďalšie dve nové stanice v Gabčíkove a Zlatých Klasoch na juhozápade Slovenska a celkový počet čerpacích staníc sa tak zvýšil na 92. Dominantnou sieťou na Slovensku je Slovnaft, Orlen sa porovnateľným počtom čerpacích staníc so spoločnosťami Shell a OMV radí do štvorice najväčších sietí na Slovensku.

„Značku Orlen posilňujeme efektívne v celom regióne. Na Slovensku sme len za päť rokov vytvorili jednu z najväčších palivových sietí a v jej rozvoji chceme aj naďalej pokračovať. Po úspešnom etablovaní na slovenskom trhu sa popri rozširovaní počtu staníc zameriame tiež na rozvoj elektromobility. Máme rozpracované prvé projekty inštalácie elektronabíjacích stojanov na vybraných čerpacích staniciach,“ povedal Marek Gieroň, konateľ spoločnosti Orlen Unipetrol Slovakia.

Čerpacie stanice v Gabčíkove a Zlatých Klasoch sú samoobslužné, čo znamená, že zákazník sám natankuje aj zaplatí. Čerpacie stanice Express sú otvorené nonstop a ponúkajú výhodnejšie ceny za tankovanie ako bežné čerpacie stanice. Celkovo skupina Orlen v súčasnosti prevádzkuje takmer 3500 čerpacích staníc v siedmich európskych krajinách – v Poľsku, Nemecku, Rakúsku, Česku, Maďarsku, Litve a na Slovensku.

Uložiť článok

Najnovšie články