Foto: MovieStillsDB

A môže za to Thor!

Fanúšikovia unikátneho filmového konceptu Marvel Cinematic Universe (MCU) už netrpezlivo očakávajú prvú snímku chystanej 4. fázy. Black Widow sa v kinách (snáď) objaví koncom apríla tohto roku, no fanúšikovia netrpezlivo sledujú aj dianie okolo ďalších ohlásených projektov. A vyzerá to tak, že v MCU nás bude čakať ešte viac prepojení, ako v snímkach, ktoré sme videli doposiaľ.

Vin Diesel prezradil potešujúcu novinku

Viac-menej sa to síce dalo očakávať, no aj tak fanúšikov viac poteší oficiálne potvrdenie od niekoho priamo zo štábu. Okolo chystaných marveloviek je vždy veľa ticha a k akýmkoľvek zákulisným informáciám je pomerne ťažké sa dostať. Pokiaľ sa teda „neprekence“ niekto z hercov. A zdá sa, že herec Vin Diesel nedávno prezradil to, čo nemal, informuje portál LAD Bible.

Diesel je aktuálne na propagačnom turné k svojmu novému počinu Bloodshot, ktorý taktiež vychádza z komiksovej predlohy. No a pri tejto príležitosti sa ho zvedaví novinári často pýtajú aj na jeho budúcnosť v MCU, ktorého súčasťou je vďaka stvárneniu roztomilého Groota v komiksovej akčnej komédii Strážcovia galaxie (Guardians of the Galaxy). A ako prezradil pre portál Comicbook, na ktorý LAD Bible odkzauje, partiu ochrancov galaxie uvidíme vo viac ako len v ich sólovom filme.

Vin Diesel v chystanej komiksovke Bloodshot. Foto: MovieStillsDB

Povedal, že už sa nemôže dočkať ďalšej spolupráce s Jamesom Gunnom, režisérom Strážcov, pričom ale tretí diel nebude jediným filmom, v ktorom ich uvidíme. Ako Diesel prezradil, veľmi dôležitú úlohu zohrajú aj v štvrtom Thorovi, ktorý sa pod názvom Love and Thunder dostane do kín v novembri 2021.

Vďaka Thorovi uvidíme Strážcov skôr

Ako portál LAD Bible uviedol, Diesel sa túto informáciu snažil zahovoriť, pretože si v danej chvíli uvedomil, že povedal niečo, čo nemal. Samozrejme, na to je už ale neskoro. Správu s touto informáciou prebralo viacero filmových blogov i médií, a to aj preto, že sa stalo vôbec prvýkrát, čo niekto potvrdil, že postavy z Thora a Strážcov galaxie budú opäť pokračovať v spolupráci, ktorú začali v záverečných dvoch tímovkách Infinity War a Endgame.

Foto: MovieStillsDB

Nič ďalšie, okrem dátumov premiér oboch filmov, však nie je zatiaľ známe. Štúdio Marvel, ako aj všetci jeho predstavitelia, totiž zaryto mlčia a nechcú nič prezradiť. O to väčšie je to ale potom prekvapenie pre samotných fanúšikov, obzvlášť, keď sa niektorých superhrdinov dočkáme skôr, ako sme dúfali.

Snímka Thor: Love and Thunder by sa v kinách na Slovensku mal objaviť 4. novembra 2021, tretí Strážcovia galaxie zatiaľ konkrétny dátum stanovený nemajú, svieti však pri nich rok vydania 2022. Snáď to teda vyjde tak ako má.

LAD Bible, ČSFD, Comicbook
0
Uložiť článok
Komentovať ( 0 )