Foto: MovieStillsDB

Upozorňujeme, že článok obsahuje spoilery zo 4. série Stranger Things. Preto, ak sa im chcete vyhnúť, prečítajte si naše ďalšie články z filmovej sekcie.

Sledovali ste 4. sériu Stranger Things pozorne? Netflix upozornil na Twitteri na to, že pravdepodobne nie a fanúšikovia zostali poriadne zaskočení. Siedma časť priniesla veľký zvrat, ale tento podstatný detail mnohí prehliadli, čo je obrovská chyba. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Už v piatok Netflix uvedie očakávané dve finálne časti štvrtej série Stranger Things, ktoré podľa ukážok prinesú množstvo dramatických momentov a možno aj slzy v očiach divákov.

Budú nepochybne zážitkom, svedčí o tom už iba ich samotná dĺžka. 8. časť bude mať hodinu dvadsaťpäť a finále 2 hodiny 30 minút.

Popri veľkom odhalení sa ukázalo ešte niečo iné

Netflix ale medzitým upozornil na podstatnú maličkosť, na ktorú sa akoby úplne zabudlo. Alebo presnejšie, všimol si ju možno iba málokto. Kým boli diváci šokovaní zvratom, ktorý sa odohral medzi Eleven a Henrym a samotným veľkým odhalením, unikol im jeden detail.

Dúha hore nohami

Hovoríme konkrétne o scéne, ktorú vidíte na fotografiách vyššie. Odohrávala sa v laboratóriu a Eleven sa pri nej konečne dozvedela pravdu o svojej minulosti. A my sme zostali zaskočení spolu s ňou. Všimli ste si ale, že dúha na stene za Henrym je hore nohami, kým pri Eleven je tak, ako má byť?

Netflix pridal k príspevku iba stručný popis, ktorý ale mnohých šokoval. „Keď si všimnete, že dúha za ním bola UpSiDe DoWn…,“ uviedol na svojom oficiálnom profile.

Ak teda seriál Stranger Things pozeráte, asi je vám teraz jasné, čo to znamená. A práve táto scéna môže priblížiť odpovede k otázkam o tom, ako sa Henry stal Vecnou.

Ľudia neskrývali svoje prekvapenie

Fanúšikovia na príspevok reagovali smajlíkmi s „explodujúcim mozgom“ alebo gifom so Steveovým prekvapivým výrazom. Jedna napísala, že sa musela vrátiť k tejto časti seriálu a potom jej „vybuchla hlava“.

K zostávajúcim dvom častiam štvrtej série Netflix uviedol poriadne dramatickú, ale aj temnú ukážku. Ak ste ju ešte nevideli, pozrite si ju nižšie.