Foto: Unsplash

Za veľkú mláku si teraz zaletíte len za pár eur.

New York je cestovateľským snom mnohých ľudí. Čo poniektorých od návštevy Veľkého jablka odrádza, sú financie. Povedzme si úprimne, New York nie je lacnou destináciou a v mnohých prípadoch už len za letenky utratíte stovky eur. A to ešte nehovoríme o cenách ubytovania. Teraz sa ale objavila lákavá ponuka, vďaka ktorej sa za oceán dostanete za pár eur. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Skupina Letenky za babku PLUS informovala o zaujímavej ponuke — a to o jednosmerných letenkách z Ríma do New Yorku. Tento priamy let trvá 9 hodín a 35 minút a letí sa spoločnosťou Norse Atlantic Airways.

Konkrétne už od 92,50 eura sú letenky dostupné na 3. mája. Takže stačí zbaliť kufre a vyraziť.

Foto: Screen Mytrip

Do Ríma za pár eur aj v ten deň

Možno sa teraz pýtate, ako sa dostať do Ríma. Lacné letenky začínajú už na pár eurách, no práve na tento termín aktuálne nie sú žiadne akcie. Napriek tomu si môžete zaletieť presne 3. mája o šiestej ráno z Budapešti do Ríma za príjemných 48 eur.

Do New Yorku sa teda pohodlne začiatkom mája dostanete za 141 eur.

Foto: Screen Kiwi

Asi vás ešte zaujíma, ako sa dostanete späť. Hľadač leteniek Lukáš Chovan spomína, že táto letenka je ideálna pre ľudí, ktorí si chcú pospájať tento výlet s inými krajinami. „Napríklad, lacnejší prelet do strednej či južnej Ameriky,“ odporúča.

Aj tento článok ste si mohli prečítať do konca vďaka našim predplatiteľom.
Staňte sa súčasťou PREMIUM klubu a získate benefity v hodnote 28 €.

Uložiť článok

Najnovšie články