Foto: Screen Twitter.com (franciscoguitierres2) / Netflix / Profimedia

Je možné, aby sa Jeffrey Dahmer skutočne objavil v Stranger Things?

Pozornému oku fanúšikov neujdú ani tie najmenšie detaily. Tentokrát sú presvedčení o tom, že v Stranger Things zhliadli aktuálne veľmi diskutovaného vraha Jeffreyho Dahmera, píše LAD Bible

Článok pokračuje pod videom ↓

V týchto dňoch si diváci Netflixu obľúbili novinku s názvom Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera (Monster: The Jeffrey Dahmer Story), ktorá ukazuje brutálne vraždy páchané týmto mužom z pohľadu obetí, ktoré po sebe zanechal. Aktuálne sa aj medzi slovenskými divákmi nachádza seriál na prvom mieste sledovanosti. A tí ho navyše nešetria chválou.

Fanúšikovia Stranger Things si myslia, že videli Dahmera

Kým doteraz bol vzhľad Dahmera pre mnohých neznámym, práve vďaka tomuto seriálu ho verejnosť spoznala. A skalní fanúšikovia Stranger Things si uvedomili, že túto postavu už videli aj predtým.

@franciscoguitierres2 Jeffrey Dahmer #jeffreydahmer #dahmer #netflix #monsterdahmer #strangerthings ♬ Psycho Killer by Talking Heads – _alt.music_

Podobnosť tam je

LAD Bible upozornil na novú virálnu teóriu, ktorá sa šíri na TikToku. Ľudia zdieľaním krátkej ukážky zo Stranger Things tvrdia, že v pozadí scény, pri ktorej Max vystupuje z autobusu, sa nenachádza nikto iný, než samotný Dahmer. Záber pochádza konkrétne z najnovšej 4. série.

Musíme uznať, že muž sa skutočne účesom aj štýlom obliekania podobá na Dahmera. Fanúšikovská teória nezostala iba pri tomto tvrdení a The Tab sa pozrel bližšie na to, či by to bolo vôbec možné.

@elodvdb Jeffrey Dahmer in Stranger Things ? 😱 #jeffreydahmer #strangerthings #foryou ♬ son original – elovdb

Nemohol chodiť do školy v tom čase

Web sa pozrel na časové osy a potvrdil, že aj keď bratia Dufferovci radi používajú rôzne odkazy, v tomto prípade sa známy vrah nemohol v Stranger Things objaviť. Dôvodom je, že Dahmer ukončil školu v roku 1978, zatiaľ čo štvrtá séria Stranger Things je zasadená až do roku 1986. Čiže mladý Dahmer v tomto období už do školy chodiť nemohol.

Všetko nasvedčuje tomu, že ide iba o náhodu, ktorá ale nepochybne mnohých zaujala.

Najnovšie články