Foto: Netflix

Nový seriál na Netflixe vyvolal v ľuďoch zmiešané reakcie, takéto by ste však zrejme nečakali.

Jeffrey Dahmer sa radí medzi tých najznámejších sériových vrahov. Po dolapení sa priznal nielen ku vraždám, ale aj k nekrofílii a kanibalizmu. Jeho zvrátený príbeh dokumentuje Netflix v 10-dielnej sérii Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera. Po jeho pozretí niektorí diváci reagovali inak, ako by ste možno čakali. Dahmera považujú za sexy chlapa a priznávajú, že by ho nechali, aby si s nimi robil, čo by len chcel.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ženy si myslia, že Jeffrey Dahmer je sexy

Reakcie na seriál Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera (Monster: The Jeffrey Dahmer Story) na seba nenechali dlho čakať. Ako ale píše portál LAD Bible, niektoré sú naozaj prekvapivé. Narušeného vraha Jeffreyho Dahmera v 10-dielnej sérii stvárnil talentovaný herec Evan Peters.

Dahmer medzi rokmi 1987 až 1991 vraždil najmä mladých homosexuálnych chlapcov. Keď napokon skončil v rukách polície, priznal sa aj ku kanibalizmu a nekrofílii.

To však ľudí neodradilo od toho, aby si na kanibala vytvorili bizarný romantický náhľad. Na Twitteri sa začali objavovať komentáre o tom, aký je Dahmer sexy a neodolateľný. Niektoré ženy doslova priznali, že ich Dahmer vzrušuje. Samozrejme, okamžite sa ozvali takí, ktorí sa pýtali, či si ženy skutočne neuvedomujú, že to monštrum vraždilo a jedlo ľudí.

Foto: Netflix

Akosi zabúdajú na to, že vraždil a jedol ľudí

Niektoré fanúšičky však zašli ešte ďalej a komentovali, že ak by Dahmer vyzeral ako herec Evan Peters, pokojne by si s ich telom mohol robiť, čo by len chcel. Niektorí ľudia poukazujú na to, aké nebezpečné je vytvárať takéto seriály o sériových vrahoch. Ľudia si neuvedomujú, aké zvrátené je romantizovať si sériových vrahov a marginalizovať ich obete.

Ďalší poukazujú na to, že je nevhodné do úloh sériových vrahov obsadzovať príťažlivých hercov. Neslávne známeho sériového vraha Teda Bundyho napríklad stvárnil Zac Efron. Niektorí diváci poukazujú na to, že presne takto vrahovia vlákali obete do pasce, svojím šarmom. Myslia si, že komentáre o tom, aký je Dahmer sexy, by si veľmi rýchlo rozmysleli, keby vrah ublížil niekomu z ich rodiny.

Foto: Profimedia

Jedna z používateliek Twitteru uverejnila aj zoznam jeho obetí, aby poukázala na to, aký bol Dahmer zvrátený a ľudia by ho vôbec nemali považovať za príťažlivého len preto, lebo ho stvárnil Evan Peters.

Najnovšie články