Záber zo snímky Night Stalker: Hon na sériového vraha Foto: Netflix

Ak ste už stihli vidieť novinku o Dahmerovi, tu je niekoľko tipov, ktoré by sa vám mohli páčiť tiež.

Seriál Monštrum: Príbeh Jeffreyho Dahmera (Monster: The Jeffrey Dahmer Story) sa už niekoľko dní v rade teší prvému miestu sledovanosti na Netflixe aj u nás na Slovensku. O tom, že divákov skutočne zaujal, svedčí aj fakt, že sa Jeffrey Dahmer stal v uplynulých dňoch na internete virálnym a rozoberá sa z každej strany. Ak sa vám tento seriál páčil, vybrali sme a prinášame vám 10 tipov na podobné, ktoré ukazujú skutočné zločiny známych (sériových) vrahov. Navyše ich nájdete na obľúbených streamovacích službách. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Schodisko/The Staircase (2022)

ČSFD: 73 %

IMDb: 7,2/10

Michael Peterson sa v seriáli z dielne HBO stáva podozrivým zo smrti manželky po tom, čo záhadne spadne zo schodov. Ocitá sa pred súdom, tento prípad ale ani zďaleka nie je tak jednoznačný, ako by ste si mohli myslieť. A na diváka preto čaká pri sledovaní niekoľko prekvapení. Navyše, jeho mŕtva žena má na tele zvláštne poranenia vzhľadom na to, že sama spadla zo schodov…

Najhorší spolubývajúci/Worst Roommate Ever (2022)

ČSFD: 71 %

IMDb: 7,1/10

Streamovacia služba Netflix ešte v prvej tretine tohto roka uviedla dokumentárny seriál s názvom Najhorší spolubývajúci, ktorý ukazuje tých najhorších spolubývajúcich, akých si možno neviete predstaviť ani v tých najhorších snoch.

Ukazuje štvoricu šialených príbehov, ktoré sa skutočne odohrali. Napríklad vyčíňanie babičky menom Dorothey Puente, ktorá vo svojom penzióne hrôzy páchala brutálne zločiny.

Rozhovory s vrahom/Conversations with a Killer (2019-2022)

ČSFD: 85 % (Výpoveď Teda Bundyho)

IMDb: 7,7/10

Najnovšie články