Foto: Screen NEON

Pôjde o najstrašidelnejší horor tohto roka?

Iba nedávno sme vám dali tip na seriál, o ktorom diváci hovoria ako o „najdesivejšom, aký kedy videli“. Podobné prívlastky sa s hororovým žánrom spájajú už pravidelne a vyzerá to tak, že milovníci napätia a strachu sa majú opäť na čo tešiť. Trailer na pripravovanú novinku s názvom It Lives Inside je taký hrozivý, až je ľuďom do plaču, upozornil portál LADbible

Článok pokračuje pod videom ↓

Hlavná hrdinka Sam sa snaží v novej škole zapadnúť a pritom odmieta svoje korene. Jej niekdajšiu najlepšiu priateľku však posadne mytologický démonický duch a nezostáva jej nič iné, ako sa so svojím pôvodom zmieriť, opisuje mrazivý dej hororu oficiálny text distribútora.

Ukážka vystrašila ľudí

Desivá snímka pochádza z dielne producentov filmu Get Out, ktorý taktiež mnohým divákov zdvihol tlak a prekvapil ich.

Ako to už býva, po zhliadnutí trailera sa potenciálni diváci zdôverili so svojimi dojmami na sociálnych sieťach. „Dlho som nevidel trailer k hororu, ktorý by ma naozaj znepokojil. Páči sa mi a vyzerá dobre,“ napísal jeden na TikToku. „Zdá sa, že rok 2023 bude v hororoch úspešný,“ dodala ďalšia.

@neonrated If anyone tries to help you, it will hurt them. From the producers of GET OUT and starring Megan Suri, IT LIVES INSIDE opens exclusively in theaters this fall. #filmtok ♬ original sound – NEON

Niektorí ho nechcú ani vidieť

Niektorí používatelia opísali svoje nepríjemné pocity ešte detailnejšie. „To je v poriadku, aj tak sa mi dnes v noci nechcelo spať,“ podotkol komentujúci. „Určite to nebudem pozerať, už teraz sa bojím,“ priznal ďalší.

Rozprúdila sa aj debata o tom, že dôkazom toho, že horor bude naozaj strašidelný, sú už iba nepríjemné pocity, ktoré dokázala v ľuďoch vyvolať jeho krátka ukážka. „Prečo som to pozeral pred polnocou? Budem plakať,“ doplnil ďalší z používateľov.

Presný dátum premiéry snímky zatiaľ nie je stanovený, no spomína sa jeseň tohto roka.

Najnovšie články