Foto: Profimedia

Nech to znie akokoľvek neuveriteľne, mnohých ľudí v uplynulé dni trápila jedna vec - o čom sa táto dvojica počas slávnostného večera rozprávala?

Ako sme vás informovali, počas odovzdávania prestížnych cien Grammy mnohých zaujala znudená tvár Bena Afflecka, ktorá sa stala na internete virálnou. Vyzeralo to, že si tento večer vôbec neužíva. Ako uvádza Mail Online, odčítavanie z pier priblížilo, o čom s partnerkou Jennifer Lopez v ten večer spolu komunikovali. Alebo lepšie povedané, aspoň časť z ich rozhovoru. 

Objavilo sa množstvo špekulácií o tom, či za spomínaným výrazom Bena Afflecka stáli nezhody medzi dvojicou. Lepšiu predstavu vám možno pomôže urobiť ich krátky dialóg, ktorý sa podarilo zachytiť.

Foto: Profimedia

Pošepkala mu, aby sa tváril milšie

Vyzerá to, že JLo si bola plne vedomá toho, že sa jej partner necíti najlepšie. Potvrdil to aj krátky úryvok z ich rozhovoru, ktorý sa podarilo zachytiť.

Keď si k dvojici prisadol moderátor večera, Lopez Affleckovi v podstate pošepkala, aby „prestal“ a tváril sa milšie. On jej na to odvetil, že to môže skúsiť.

V sprievode manželky, ale znudený

JLo prišla na Grammy najmä kvôli tomu, aby odovzdala cenu v kategórii Najlepší popový album roka, ktorú si napokon odniesol spevák Harry Styles za album Harry’s House.

Známa latinsko-americká speváčka svoje nadšenie pred verejnosťou neskrývala, počas večera ju kamera zabrala hneď niekoľkokrát s úsmevom na tvári a zabávajúcu sa. Jej manžel Ben však toľko nadšenia a pochopenia nemal. Z jeho výrazu by sa dokonca dalo povedať, že ho večer strávený na Grammy Awards otravoval a nudil.

Zábery počas večera na dvojicu boli teda pochopiteľne žiadané, aj keď to réžia v daný moment nevedela. Na sociálnych sieťach sa tak počas večera z tváre Bena Afflecka stal virál a Ben Affleck sa na Twitteri stal terčom mnohých vtipov.

Najnovšie články