Foto: TV Markíza (press)

Diváci si opäť všimli niekoľko chýb v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Fanúšikovia dobového seriálu sa delia na dva tímy – takých, ktorí si všímajú chyby a potom takých, ktorí kritizujú tých, ktorí si ich všímajú. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako mnoho ľudí upozornilo, Dunaj, k vašim službám je dobový seriál, nie historický dokument. Môže sa preto stať, že niečo v seriáli historicky nesedí, alebo sa ukážu technologické novinky, ktoré v tomto období ešte neboli. Nie všetky chyby sa však spájajú s dobou. Tentoraz si diváci všimli nepresnosti u niekoľkých postáv, ktoré jednoducho nedokázali prehliadnuť.

Foto: TV Markíza (press)

Chýbajúce postavy

Tak ako rýchlo sa v seriáli zjavil, tak rýchlo sa z neho aj vytratil – to skonštatovali diváci, ktorí sa pýtajú, kam zmizla postava Ernesta. „Kde zmizol, prosím vás, Ernest? Dávnejšie som ho v seriáli nevidela ani pri spoločnom stole… Nepostrehla som, či niekde odišiel,“ pýtala sa diváčka v skupine k seriálu a nebol to jediný takýto príspevok, ktorý vznikol. Jeho absencia totiž nezostala bez povšimnutia a ľudia tiež písali, že rovnako je to aj s deťmi Ireny a Imricha, ktoré tiež chýbajú pri spoločnom stole.

„Bol tam naposledy, keď ho Valerián bodol do nohy, tak možno ešte stále v nemocnici,“ argumentovala diváčka. „Tiež sme už premýšľali… žeby ešte v nemocnici?“ k rovnakému záveru dospela aj ďalšia. „Možno sa ešte lieči, je v izbe,“ skonštatovala tretia.

„Ernest je už vyliečený, nič mu nie je, sedel pri stole, asi 2 diely naspäť, bol v pohode. Naposledy však naozaj chýbal pri spoločnom stole. Takisto deti Ireny chýbali. Dlho ich už neukázali,“ vyviedla ich z omylu iná diváčka, no vyzerá to tak, že je jediná, kto si ho všimol.

„Nevidno deti ani Ernesta, asi šli na dovolenku,“ písala ďalšia komentujúca.

Tehotenské brucho

Uložiť článok

Najnovšie články