Foto: MovieStillsDB / Profimedia

Vyzerá to tak, že život herca sa obrátil o 180 stupňov.

Charlie Sheen v minulosti zaplnil médiá množstvom svojich škandálov, ktoré sa spájali s bujarým životným štýlom, ktorý viedol a napokon smeroval až k tomu, že bol vyhodený zo sitkomu Dva a pol chlapa. Teraz však prichádzajú správy iného druhu. V novom rozhovore pre People herec priznal, že už roky sa drží od alkoholu a zdôveril sa aj s tým, čo ho k tomu prinútilo. 

Ešte pred niekoľkými rokmi bežný deň Charlieho Sheena vyzeral inak, než je tomu dnes. Opísal, že už ráno začínal s pitím alkoholu a rád si primiešaval whisky do kávy. Asi sa zhodneme na tom, že toto nie je ideálny štart dňa, z ktorého chceme vyťažiť maximum, byť produktívni a vytvárať si dobré medziľudské vzťahy.

No práve vďaka takémuto ránu Sheen prehodnotil svoj život a dnes môže spokojne povedať, že budúci mesiac bude triezvy už šesť rokov.

Foto: MovieStillsDB

„Donútil“ ho k tomu nepríjemný incident s dcérou

„Jedno ráno som zabudol na to, že moja dcéra má schôdzku, na ktorú som sľúbil, že ju odveziem,“ začal s opisom situácie, po ktorej prestal piť.

Tak som musel zavolať svojmu priateľovi, aby nás odviezol. Dostali sme sa na miesto načas, no zlomilo mi to srdce, pretože sedela na zadnom sedadle a myslela len na to, že prečo otec nešoféruje.“ Dodal, že keď sa v ten deň vrátil domov, celý ho presedel. A na ďalší si už alkohol nedal. S drogami navyše skoncoval už predtým.

Najprv si dal krátkodobý cieľ, vydržať mesiac a všímať si, či sa mení jeho vzťah s najbližšími k lepšiemu. Keď sa tak skutočne stalo, vydržal ďalší mesiac a ďalší a tak ďalej.

Takže za to, že prestal piť, vlastne vďačí jednej zo svojich dcér a sľubu, ktorý jej dal a nemohol dodržať.

Ak máte akékoľvek otázky, ktoré súvisia s užívaním alkoholu alebo drog, so závislosťou, alebo s liečbou, zavolajte na Linku pomoci pre ľudí s problémami s alkoholom alebo drogami na číslo 02/ 5341 7464.  

Uložiť článok

Najnovšie články