Foto: MovieStillsDB

Depresívny zombie horor? Vyzerá to tak, že na túto snímku táto definícia sedí presne.

Diváci Netflixu pravidelne zaplavujú Twitter svojimi dojmami z desivých hororov, ktoré videli. Práve teraz svoju pozornosť upriamili na film pochádzajúci ešte z roku 2020 s názvom #Alive, ktorý ich poriadne prekvapil. Upozornil na to portál LADbible

Článok pokračuje pod videom ↓

#Alive je juhokórejský mix hororu a drámy. Odohráva sa vo svete, ktorý zasiahne smrtiaci zombie vírus. Hlavný hrdina, ktorý zostáva uväznený vo svojom byte, z balkóna sleduje šialenstvo odohrávajúce sa vonku, no chce a potrebuje nájsť spôsob, ako prežiť.

Niektorých divákov zaujal

Snímka dostala od divákov priemerné hodnotenia. Na ČSFD jej svieti 61 % a na IMDb 6,3/10. Ako to už pri tomto žánri býva, rozdelil divákov. A aj tu sa našli tí, ktorým sa skutočne páčil.

Zhodli sa na tom, že je skutočne desivý

„Je to jeden z najlepších zombie filmov, aké som kedy videl. Malo by sa mu dostať viac uznania,“ podotkol jeden z divákov na Twitteri.

Ďalšia zdôraznila, že tento kórejský horor je skutočne desivý. A takýchto reakcií sa na sociálnej sieti našlo oveľa viac.

„Ľudia, ak ste ešte nevideli #Alive na Netflixe, tak ste prišli o veľa. Je to emocionálna jazda na horskej dráhe. Moja sestra si pri ňom vyplakala oči,“ zdôverila sa ďalšia z diváčok.

Takže ak vás horor zaujal, urobte si vlastný názor.

Najnovšie články