Foto: Screen TikTok (looooooooch) / Instagram (leahhalton_)

Má našliapnuté stať sa novou rekordérkou na TikToku.

Veď to poznáte — scrolujete TikTok, prechádzate jedno video za druhým, až sa vám zrazu na obrazovkách telefónu objaví také, ktoré konečne zaujme vašu pozornosť na viac ako pol sekundy. Kým u niekoho sú to videá s mejkapovými tutoriálmi, u iných napríklad videá s tipom na tajné miesto v destinácii, kam sa práve chystáte na dovolenku. A potom sú tu tie veľmi divné veci, na ktoré sa pozeráme, aj keď vlastne nechceme. V uplynulých dňoch možno na vás takto vyskočilo aj video istej Leah Halton, ktoré sa stalo obrovským virálom a má blízko k pokoreniu rekordu. 

Video začína detailom na tvár dievčaťa, ktoré sa najprv „zamračí“. V pozadí hrá pesnička Praise Jah In The Moonlight od YG Marleyho a dievča po chvíli oddiali kameru od svojej tváre, spieva jej text a milo sa usmeje.

Tým dievčaťom je Leah Halton, na sociálnej sieti vystupujúca pod prezývkou @looooooooch, ktorá spôsobila ošiaľ a toto jej video má takmer 700 miliónov zhliadnutí, cez 1,7 milióna komentárov a 46,8 milióna lajkov. A práve vďaka nim môže prepísať históriu.

@looooooooch Summer😊#Inverted ♬ Praise Jah In The Moonlight – YG Marley

Na TikToku Leah sleduje 8 miliónov ľudí, no na svojich videách získala už cez 196 miliónov srdiečok. A tieto čísla neustále rastú. Aj keď v nich veľa toho nenarobí, medzi používateľmi sa stala hviezdou a ak na tejto sociálnej sieti trávite hodiny denne, určite už dobre viete, o koho ide. Alebo ste už dokonca skúsili aj tento trend nakrútiť.

Súboj Leah a Belly Poarch

Leah Halton je v skutočnosti osoba, ktorá má blízko k pokoreniu veľkého rekordu na TikToku. Napriek tomu, že spomínané video bolo zverejnené ešte začiatkom februára, svoj najväčší boom zažíva práve teraz. Podľa komentárov je zrejmé, že ho ľudia stále pozerajú. Vďaka tomu má našliapnuté stať sa najobľúbenejším videom vôbec. A mnohí fandia tomu, aby sa tak stalo.

Aktuálne kraľuje TikToku v počte srdiečok vojenská veteránka Bella Poarch, ktorej video známe ako „M to the B“65,9 milióna lajkov. Zdieľané bolo ešte v roku 2020 a práve preto mnohí predpokladajú, že Leah môže tento rekord pokoriť.

@bellapoarch To the 🐝 🐝 🐝 #fyp ♬ M to the B – Millie B

Komentárová sekcia u Belly Poarch pri tomto pomyselnom súboji ožila a pribúdajú nové. Dokonca v nich niektorí používatelia píšu Belle, ako jej Leah šliape na päty a môže sa stať novou rekordérkou.

Kto je Leah Halton?

Tento článok je dostupný členom Interez PREMIUM

Uložiť článok

Najnovšie články